• Western

Nesmiřitelní (1992)

Western, který bez kapky zkreslenosti, divákovi ukáže skutečnou tvář Divokého Západu. To jest hlavně brutality a násilí.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Pro mě osobně velké překvapení. Klasické "béčko" se spoustou kostrbatých dialogů a slabým příběhem, ale přesto velmi zábavné. Harrison Ford m+ utvrdil vtom, že to je vynikající herec a takové role jsou pro něj jak dělané. I Craig se sem hodil, jako drsný chlápek to zahrál na výbornou.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Svěrák je jasně náš nejlepší komediant, což dokazuje i tímto dílkem. Role uličníka je pro něj, jak stvořen. Výborný Josef Kemr a Sovák. Nesmrtelné hlášky, nesmrtelný Hujer :). Staříci vyvádějící jako děti. Skvělý námět. Výborně natočené a zpracované. Jasně nejlepší česká komedie.

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

Konečně akční seriál, jak má být...Nenáročný, oddychový, sice sem tam nelogický, ale přesto koukatelný a na velmi solidní úrovni.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Nechápu, jak někdo může něco takového zahrát. Skvělý a životní výkon Rowana Atkinsona, navždy se odsoudil ke jménu Mr. Bean. Nejlepší seriál dnešní doby.

Sherlock Holmes (2009)

Co má tohle, do háje, společného s klasickým Sherlockem Holmesem ? Nic, absolutně nic. Promiňte, pane režisére, ale takhle znetvořit slavného detektiva, to je na Oscara. Bez diskuze ODPAD !

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Já to jako malý žral...a když se na to začala koukat moje sestřička, tak ukápla i slzička....seriál, kterým se děti zábavně naučí o lidském těle...líp to už vymyslet a zpracovat ani nejde (nejvíc sem miloval bitky s bakteriemi)

Ženatý se závazky (1987) (seriál) odpad!

Pro mě nejhorší seriál, co jsem kdy viděl. Shlédl jsem přes sto dílů ale přesto mě nepobavil ani jeden. Nenašel se ani jeden vtip, který by mě rozesmál. Navíc Ed O'Neill v hlavní roli se mi velmi protiví.

Politická střelnice (2009) (pořad) odpad!

Bubílková se velice snaží ztrapnit politiky, ale tímto pořadem ztrapňuje tak akorát sebe !

Vinnetou - Rudý gentleman (1964)

Ano, film je naprosto nereálný a naivní, ale komu to vadí ? Vinnetou je klasika, která nerezaví.