• Western

Hamlet (1990)

Průměrně převedené Shakespearovo dílo. Nic nového film nenabízí, zachvávává i řeč ze Shakespearových děl, což si myslým mohlo být nahrazeno novodobou češtinou, Mel Gibson skvěle sehrál svou roli, ostatní herce už tak dobří nebyly

Emma (1996)

Prostě další romantický film bez špetky napětí se stále se opakujícími problémy (on mě nechce, líbím se mu...). Ale herečka Gwyneth Paltrow si zaslouží za svůj výkon pochvalu.

Jak na věc (2002)

Hugh Grant vévodí této průměrné komedii svými připitomělými úsměvy a výrazy pitomosti. Na druhé straně utrápené dítě. Samotný příběh je podprůměrný, spíše nudný, nic převratného. Myšlenky hlavních postav bych hodnotil kladně i záporně. Nevím, jestli mi tam vadí, nebo jestli se mi líbí

S.W.A.T.: Pod palbou (2011)

Podprůměrný film, plný akce bez nějaké rozumné myšlenky nebo originality, vojáci se vycvičí a poté už jen střílí, střílí a střílí, o tom je celý film. Klasické hollywoodské klišé.

Podivné dědictví (1972)

Terence Hill v tomto filmu dokazuje své vynikající umění, titulní melodie se vám vpije do hlavy a už ji nevyženete pryč. Na tento film se dá dívat i 100x za den a pořád bude bavit, hlášky vám utkví v hlavě a budete je používat i v normálním životě, dabing vynikající prostě doporučuji