• Western

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Nejlepší show v dnešní době. Jan Kraus ve skvělé formě, chrlící hlášky a stírající namyšlené politiky a celebrity. Miluju tento pořad !

300: Bitva u Thermopyl (2006) odpad!

Velmi nepovedený film, plný násilí a bezduché akce. Místy stupidně nereálné, co se týče těch " čarodějů ". Bitva u Thermopyl je velmi nepovedené a stupidní zpracování slavné bitvy.

Anděl Páně (2005)

Velké překvapení. Sice pohádka, ale vtipných hlášek je požehnaně.

Kniha džunglí (1967)

Když jsem byl malý, hltal jsem tento film. Klasika mládí ! Balůa jsem miloval, hlavně jeho hlášky. Vřele doporučuju !

JONAS (2009) (seriál) odpad!

Lidi, nedívejte se na tento seriál, je to vymývání mozků ! V životě sem neviděl horší herce než ty, co hrajou tomto seriálu

Sladký život Zacka a Codyho (2005) (seriál) odpad!

Prosím už stop, už to zastavte. Další stupidní americký a nevtipný seriál. Pomoc, zachraňte mě

Božský Bruce (2003)

Komedie, která nepřináší nic zajímavého a sází na pořád stejné vtipy. Ale to neznamená, že je to nevtipné, to ne. Místy se opravdu pobavíte. K příběhu se radši vyjdařovat nebudu, je příšerný

Rallye smrti 2 (2010) odpad!

Bezduché zabíjení, dá se říci bez příběhu. Film vypadá spíše jako nějaká počítačová mlátička než celovečerní film.

Chytrák a dva společníci (1975)

Všichni tu nadáváte, ale neuvádíte ani jeden důvod, proč je film špatný. Terence Hill ve skvělé formě. Skvělé prostředí, ve kterém se film odehrává. Ale bohatá nadílka humoru, který pobaví. Terenci, klaním se.