REC 3: Počátek (2012)

Neuvěřitelné zklamání. Neuvěřitelně moc sem se na ten film těšil, ale toto?! Doufá, že 4. díl bude zase skvělí.

Méďa (2012)

Další skvělá komedie, která letos vtrhla do kin. Myslím, že dokáže konkurovat i AMERICAN PIE.

Projekt X (2012)

Od filmu kde se jen chlastá, mr*á atd. se snad nedá ani čekat, že by měl mít nějaký hlubší podtext, ale svůj účel pobavit 100% splnil. 4*

Nikdy to nevzdávej (2008)

Jeden z nejlepších filmů, co sem za poslední dobu viděl. Možná bych vytkl jen otřesný dabing, ale v originální verzi NEVER BACK DOWN nemá chybu.

Bam Margera: Kde je sakra Santa? (2008)

Typický nářez, kterým si můžeme připomenout staré dobré JACKASS, ale už to není ta dokonalá parta. 60%

Sejmi je všechny (2007)

Hloupý ale přitom tak neuvěřitelně zábavný film, který provázala jedna debilní/skvělá scéna za druhou. Je to prostě non-stop akce! 80%

Pánská jízda (2004)

Otřesný film, který se nedal zachránit ani výborným hereckým obsazením. Ta jedna hvězda je opravdu pouze za herce.

Ocelová past (2007)

Film není tak špatný, až na konec, který už snad horší ani být nemohl. Film by se dal oznámkovat i lépe, ale za ten otřesný konec dávám 1*.

Top Gear USA (2010) (pořad) odpad!

Nepodařený pokus o napodobení britského fenoménu. Moderátoři jsou nesympatičtí, neoriginální, bez špetky humoru a k tomu všemu neuvěřitelně nudní a nezajímaví. Za tento neoriginální americký výtvor se nedá dát nic jiného než: "ODPAD!".

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Neuvěřitelný seriál, který by se dal označit za DROGU, protože většina lidí, co shlédne jednu sérii, se už nezastaví a musí sledovat každý nový díl a čekat na další a další LEGENDÁRNÍ hlášky.