Zombieland: Rána jistoty (2019)

Proti jedničce nudnější. Jednu hvězdičku navíc přidávám kvůli bloňďaté Madison, každá scéna s ní je výborná.

Aquaman (2018)

Dvě hvězdičky dávám kvůli Jasonu Momoovi a ... Jasonu Momoovi. Do role mi sedl, měl i dobré hlášky. Amber Heard pohledná. Jinak naprostá natahovaná nuda, tisíce digitálních potvor nevyváží stupidní scénář se slabými dialogy. Digitálně vyhlazená Nicole Kidman - to už nechci nikdy vidět.

Humr (2015) odpad!

Hrozně divné, bez emocí, nechutné. Nedalo se to dokoukat (a to jsem viděla prý zajímavější první část).

Já, Tonya (2017)

Film mě nenadchl. Byl příliš dlouhý a postavy totálně nesympatické. Matka hlavní hrdinky byla zahrána opravdu perfektně, člověk z ní až měl husí kůži.

O zakletém králi a odvážném Martinovi (2018) (TV film)

Příjemná pohádka se sympatickým hlavním hrdinou, kdyby tam nebyly rádoby vtipné výstupy s Ježibabou a skřítkem, mohlo být hodnocení ještě lepší. Jen je škoda, že mezi ústřední dvojicí nemohl za tak krátkou dobu vzniknout nějaký hlubší cit, to bylo málo uvěřitelné.

Manžel na zkoušku (2018)

Film sice není nijak originální, ale příjemně mě překvapil, pohodově odsýpá, hlavní hrdina je charismatický, ani vtipy nejsou povětšinou trapné.

Kráska a zvíře (2017)

Písničky otravné, délka přepálená. Tato verze mého oblíbeného příběhu mě moc neoslovila.

Tomb Raider (2018)

Tři hvězdy s odřenýma ušima. Alicii Vikander role sedne, děj v Londýně příjemně civilní. Hledat nějakou logiku je marné, ale to se asi ani moc nečeká. Film by potřeboval zkrátit o půl hodiny.