Prci, prci, prcičky (1999)

Klasika pre teenagerov, ktorá ako filmový snímok nemá žiadnu hodnotu, no zase ako komerčný dosť veľkú. Preto tých 50%

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Další perfektný western , s perfektným Clintom Eastwoodom a jeho chladnou povahou takisto ako skvelá hudba, ktorá ešte stále rezonuje vo mne.

Nesmiřitelní (1992)

Perfektný snímok od Clinta Eastwooda ako všetky jeho, s perfektným obsadením, kvalitnou kamerou a strihom. Úplný úžas, ktorý sa na nič nehraje a hlavný hrdina je fakt hrdinom. Obdivujem režisérov cit pre film a jeho kvalitu.

Tajemná řeka (2003)

Tim Robins a Sean Penn, zaujímavá dvojica o ktorej by som bol povedal , že sa spolu nikdy neuvidia na plátne. No opak je pravdou a veľmi príjemnou, ktorá aj z predvídatelnej zápletky spravý pútavý príbeh, ktorý nutí človeka váhať a rozmýšlať o tom , či človek , ktorý prežil tažké detstvo, je schopný vstať a pokračovať ďalej. Takisto skvelá réžia Clinta Eastwooda. Možno by som prijal, trošku okoreniť niečim čarovným.

Troja (2004)

Slabota s kopou hviezd až po krk :D Hudba otras- hviezdička dolu už len kvôli tomu. Takisto, ako celkové spracovanie(efekty), ktoré nebolo/i dotiahnuté do konca. No zase na druhú stranu ma to udivuje, lebo súboj Achillesa a Hectora , bola príjemná podívaná.

Pink Floyd: The Wall (1982)

Veľmi náročný fil s peknou myšlienkou, úžasná hudba od perfektnej kapely. Skvelé animácie, ktoré sa s filmom pekne prelínajú. Ak človek pochopí pointu tak si film užije ak nie tak z neho nemá nič- iba jeden veľký videoklip.

Bournův mýtus (2004)

Aj po druhý krát očarený, tak ako výkonom Matta a Paula takisto po prešpekulovanom scenári. Dúfam, že trojka ma nesklame.

Agent bez minulosti (2002)

Matt Damon a rola ušitá naňho. Super akčné scény, ktorým som veril takisto ako zlatučký minicooper, ktorý jazdí ako divý. Z akčných filmov- jeden z top snímkov.

Philadelphia (1993)

Film , z ktorého ešte stále mám zmiešané pocity. Perfektné obsadenie ( Antonio Banderas, Tom Hanks a Denzel Washington) pomaličký dej bez gradácie, čo mi trošku vadilo, no napriek tomu, podľa mňa, právom Oscarový film.

The Fountainhead (1949)

Hmmm, príjemné pohladenie zo strany klasického filmu a zaujímavého deja o architektovi, ktorý dosť dlho nebol uznávaný konzervatívnou spoločnosťou. No napriek tomu ostal verný sebe a svojím nápadom.