Útěk z vězení (2005) (seriál)

Skvelý seriál , ktorý postupne stráca na kvalite, pretože ho pohltí chuť po peniazoch a z perfektného nápadu sa stáva otrepaná klasika a nikdy nekončiaci dej. Zo záchrany jedného človeka vznikne, veľký humbuk, kde divák stráca hlavný princíp seriálu.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Obľúbený autor, skvelý režisér so svojským štýlom , ktorý ma tak fascinuje a perfektné obsadenie v podobe Johnnyho Deppa. Príjemný rozprávkový dej, s Dahlovým kúzlom, ktoré očarí každého dívaka či čitateľa. Námet: Roald Dahl Charlie and chocolate factory

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Čakal som, že to bude otravný čierno-biely film, z ktorého sa nakoniec vyklubal jeden z najlepších filmov , ktoré kedy boli natočené. Perfektné obsadenie( Henry Fonda, ktorý pomocou svojej charizmy presvedčí nielen porotu ale aj diváka) , super scénar a dej, ktorý vás drží až do konca filmu.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Slabý pokus o udržanie laťky , ktorú si tak pekne nahodil Bay v Transformers I. . Vtipné scény, ktoré diváka mätú a narúšajú vážnosť Optimusa Prima, tak ako už málo akúzlujúci pár Megan a Shia. Dvaja otravní roboti, ktorý vôbec nevyzerajú ako správny TRANSFORMER, pri ktorom sa nám podlamujú nohy. Málokto vie pri viacerých dieloch filmu udržať laťku tak vysoko , ako si ju dal pri prvom diely. Škoda, že ani tu sa to nepodarilo.

Transformers (2007)

Perfektne spracovaný film po grafickej stránke, klobúk dolu. Dej sa dá predpokladať, ale vôbec to nevadí, lebo farebná a akčná scéna vás tak pohltí, že dokážete vnímať iba Megan Fox a sem-tam špičkové auto , ktoré sa premení na premakaného transfomera.

Jak se to dělá (1999) (seriál)

Zaujímavý dokument, bez ktorého by som asi nevedel kopu vecí , ako sa vyrábajú. Len keby takýchto dokumentov bolo viac. :)

Rocky II (1979)

Horšie vydanie jednotky, no ale zas za dve to nestačí. Určite má naviac. Takých 50%. Viacmenej ide o to isté čo v Rocky1.

Rocky (1976)

Zaujímavé pozerať začiatky éry Rockyho a jeho predstaviteľa Sylvestra Stellona- no na to ako každý vraví, aký je to super film , mne prišiel bohužiaľ ako priemer.

RRRrrrr !!! (2004)

Francúzsky úlet , pri ktorom som sa aspoň pobavil. Jsem kámen - b.l.o.n.d :D Takisto ako obchodný dom v strede praveku. Určite sa nedá porovnávať s Monty Phyton filmami. Pre mňa slabých 50%.

Láska nebeská (2003)

Veľmi kvalitný snímok v podaní romantickej komédie, ktorá ma tak očarila. Zaujímavý úvod, pútavé jadro a dojímavý koniec, či konce :) Kopa príbehov, ktoré sa príjemne prelínajú a človek zistuje , že každá postava je prepojená s inou z iného príbehu, ktoré sa nakoniec spoja v jeden krásny o láske, a dostaneme sa na začiatok- letisko - miesto plné emócií.