Jednej správně (1989)

Mám rád tyhle filmy z Ruznejch socio skupin jako třeba gummo, u nighazz sem si nebyl jistej jestli zas nebude bílý muž otrokarem a vlastně se tak nestalo a na to že to je "cernossky film" je to příjemné sebekriticky, plus taky je ze se na tom věk vůbec nepodepsal (alespoň na ripu co sem měl já)

Pyramida (2014)

Podobně jako as above so below, kavalitou. Lepší horor z té každoroční záplavy. Za mne teda poznámka za nedodržování ff formy, buzny

Trabantem Jižní Amerikou (2014) (seriál)

Mega. Tak hele, jo jsou to vidlaci - ale davaj si to hrozně někde kde zadnej vidlak ani nebyl prstem na mapě. Vtipný, svižný, vizuálně hezky trip skrz divný a trochu ustrceny svět jižní Ameriky. Důraz na sociální rovinu rozměru cesty. Du za plnou za nevystrihani všeho toho fetu :)

Trabantem napříč Afrikou (2011)

Kdybych to viděl dřív než seriál z jižní Ameriky tak bych šel asi na víc, ale tohle je moc zkratkovity a nedotahly

Válka skladů (2010) (pořad) odpad!

Vtipnej odpad nejhoršího Yankee televizního kanálu,

Lovci záhad (2012) (seriál)

Obecně tyhle konspi sračky byli to mimozemšťané daniken bullshity nezvládám, ale tohle sem náhodou viděl, díl o Thovtovi , krásné to zahnali do kouta a upalili a nebáli se říct že je to mrdka , nikdy to neexistovalo. Milé překvapení

Metoda (2005)

Toto není skvost, a asi by to bylo I na víc, ale zmlsan podobnými filmy nemohu jinak

Slepota (2008) odpad!

Nejtěžší odpad!!!! Začátek slibnej a pak přesně ta mrdka jako treba doomsday nebo mlha!!! Prostě zmar a klišé

Cold Creek Manor (2003)

To není had, to je jen drát! Ale přes to že je to sračka to zvládá mít slušnou atmosféru , asi dvakrát nebo třikrát mě to donutilo neodejit kouřit a za to dvě hvězdičky. Jinak bohužel opravdu nic co by člověk nevěděl po prvních minutách.