Saw 3 (2006)

Brutálnější a už se nám začíná vařit z vody, ale pořád ještě těší.

Saw 2 (2005)

Více lidí, více možností, mrdkojidní závěr. D.L. Bousman taktéž parádní!

Saw: Hra o přežití (2004)

Jedním slovem GENIALITA! Pan James Wan se nám představuje a o pár let později je z toho kultovka. Bravo! Z mála se vytváří HODNĚ.

Věznice (1987)

Mráz, pot a šajzlé trenky, když jsem tento kousek viděl na VHS o půlnoci na videu. Viggo sympaťák. Renny zapůsobil :-)

Spawn (1997)

Klasika, kterou jsem ve své době provařil a ucvrknu si z ní ještě dnes. Michael Jai White jako Spawn + jeho bojové nadání = výborné jako John Leguizamo coby hláškující pekelný klaun. ŘVEŠ JAKO MALÁ HOLKA, TO MUSÍŠ TAKHLE...ÁÁÁ :-) KOUKNI.... ČOKOLÁDA! :-D

Úchyl (1997)

Když jsem došel do videopůjčovny a řekl jim, že chci úchyla, tak se mi prva vysmáli a pak řekli tady ho máš chlapče :-) Jinak takový menší mix živého terče s píčovinou na n-tou. Už jen úvodní scéna ve sprše napoví, na co se máte připravit :-D :-D

Krvavé léto v New Yorku (1999)

Přiznám se, že když jsem to viděl poprvé, spoustu věcí mi bylo cizí co se americké kultury týče. Je to trochu něco z jiného soudku, není to zkrátka běžný film, poněvadž ho režíruje chlápek, který rád experimentuje a poukazuje na nedostatky harmonie zdejší doby. Brody jako punkáč :-) Leguizamo jako zmrdeček a Mirce to tak krásně sluší! :-)

Spojenec (2006)

Hned zatáhne zajímavým nápadem do děje a baví až do samotného konce. Je to napínák, který Lee krásně drží za koule. Pořád se dá vymyslet něco originálního. :-)

Král videoher (2006)

Ujetá chujovina, kterou jsem docenil později, dnes kroutím hlavou PROČ? Je to prostě zábava své doby.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Moje prví seznámení s Alexandrem Ajou a hned si říkám... Páni! To byl masakr motorovou pilou po francouzsku! Výborný nápad střídá geniální gore, které není pro slabší povahy. Krásný zvrat nakonec :-)