D-Tox (2002)

Chladné, drsné a krvavé. Prostředí mrazivé izolace dodává na síle a až do poslední chvíle člověk netuší, kdo je vrah.

Duch (1990)

Klasika klasik, kterou netřeba komentovat. Patrick Swayze a Demi Moore vytvořili pěkný pár a o to více se Vám dostanou pod kůži. Whoopi Goldberg obstarává srandu a Tony Goldwyn... nebudu už dál prozrazovat, kdyby to náhodou ještě někdo neviděl :-) Hudba je nádherná!

Dunkerk (2017)

Nerozplakal jsem se ani jsem nebyl šokován. Ale jako válečné drama to fungovalo, pokud nesrovnávám. Po technické stránce super. Něco mi ale na filmu chybělo. Uvidím, až film uvidím vícekrát - pak mu možná dám plnou palbu, pokud mi právě to něco uniklo.

Dva papežové (2019)

Jedním slovem LUXUSNETFLIX. Anthony Hopkins ( Ger ) Jonathan Pryce ( Arg ) = 1:0 :-D Fernando Meirelles nám je krásně představí, pohraje si se žánry a servíruje nám něco mimořádného. 125 minut uteklo jako voda a já měl chuť podívat se na to znovu a to moc filmy o církvi nemusím.

Dva v tom (1995)

Příjemná komedie, které nechybí vtip, řešení každodenních problémů kolem narození dítěte, ale také ukázka toho, kam to může dospět, když není jeden z páru duševně připraven a zhrozí se z rodičovské role a pak následný dopad. Robin Williams jako gynekolog neměl vůbec chybu, ale být ženskou raději se mu vyhnu velkým obloukem :-D

Dvojčata (1988)

Arnold Schwarzenegger najde své dvojče Dannyho DeVita, za kterého zaplatí kauci a rozhodne se mu pomoct, protože rodina je rodina. Srandovní komedie s nějákou tou akcičkou a závěrem, který pohladil po duši. Klasika :-)

Dvojitý zásah (1991)

Dvojitá kopačka Van Damma :-) Jeden je hodný idol, druhý je nabroušený ranař. Tolikrát viděno, tolikrát pohoněno nad tímto nářezem, že nemá smysl něco komentovat. Kdo miluje poctivou akci, ať to zkoukne. :-)