Bohemian Rhapsody (2018)

Po dlouhé době, co se mi chtělo u filmu brečet. Kdo chce vědět o Freddiem něco víc, ať si pustí dokument. Toto je skromný příběh o něm i o kapele Queen. Nakonec jsem rád, že ho natočili decentněji a trochu s úctou. Uslyšíte slavné songy a uvidíte v něm koncert, který je považován za nejlepší živé vystoupení všech dob. POZOR: Teď hodnotím tuto lež jako fungující výmysl, který nemá na sobě nic pravdivého.

Calibre (2018)

Nešťastná nehoda, nešťastné rozhodnutí, doprovázející nešťastné události. Napětí, čekající na odhalení bylo + filmu. Konec, hrající se na šokující byl - filmu. Obrovská škoda, protože se začalo velmi dobře a z nepochopitelného důvodu následovalo klišé, tolikrát viděno a už dopředu člověk věděl, co přijde. Čekal jsem natěšený na to ono ŠOKUJÍCÍ, které nepřišlo! :-(

Creed II (2018)

BOMBA! Jednička má sice lepší hodnocení a je lepším dramatem, za který měli dát Stallonovi plešouna za hlavní herecký výkon, ale nepřináší nám nic nového zajímavého pod sluncem - jen odkaz. Dvojka je opakem. Nemá v sobě natolik silné drama, ale svou sílu má v soubojích, které byly podle mě natočeny lépe a má zajímavější děj a hlavně nápad. To jim vyšlo. A konec byl taktéž něčím novým, co nám zatím žádný Rocky nenabídl, myslím zvrat ne souboj. U mě totální 100% spokojenost. Šel jsem na Creed II kvůli bitkám ne kvůli hereckým výkonům a jsem rád, že jsem dostal svoje! Konečně odbočka, která sedla!

Darc (2018)

Pěkné, krvavé a solidní béčko 80-90 let, přenesené do dnešní doby. Choreografie je docela promakaná - potěší všechny rubače. Hlavní hrdina je taktéž sympaťák, děj filmu ujde. Svým způsobem jsem byl spokojený, ale netuším proč po skončení filmu nejsem totálně odrovnaný? Každopádně příjemné překvapení, které potěší :-)

Deadpool 2 (2018)

Od studia, které zabilo Wolverina :-D Dvojka to měla těžší, protože jednička zvedla laťku až příliš vysoko. Nakonec je druhý díl minimálně stejně dobrým počinem - možná i dokonce lepším. I když já nerad srovnávám dva úplně suprové filmy. Prostě D1 byl nářez jak prase a D2 je opět nářez jako prase! Josh Brolin alá Thanos si chtěl došlápnout i na naši spálničku :-)

Dokonalost (2018)

Moc se mi do tohoto úchylně ujeté dokonalosti nechtělo, ale nakonec jsem tomu dal šanci a nakonec jasně - je to zvrácenost! Hovno, ruka, porno, krev :-D Bavil jsem se dokonale, Netflix zase zabodoval. Pointa je sice trošku přetažená, ale je stejně nechutná jako tento film :-) V dobrém slova smyslu :-) Nic pro slabé - uplakané povahy, které nerady experimentují jako ty dvě lesbičky :-)

Equalizer 2 (2018)

Akčnější než první díl, ale ne tak osobitý. To mě jako první napadne. Někomu přijde film na jedno brdo, já si myslím, že kdyby vymysleli možná trochu jinak scénář mohlo by být i lépe. Nebudu si hrát na scénáristu nebo režiséra - to nechám PROFÍKŮM! Mně osobně se film líbil a užil jsem si ho. Chtěl jsem vidět porcovačku - dostal jsem ji! Mám rád Denzela - dostal jsem ho. U mě spokojenost a pokud by vznikla i trojka... hurá na ni!!! Pokud se budou natáčet podobné filmy v 80-90 a moji oblíbení herci budou v 63 letech předvádět majstrštikový boj - budu jenom rád a pokaždé dostanu erekci :-)

Game Over, Man! (2018)

Čekal jsem totální kokotinu na n2 a dostal jsem totální píčovinu, která to o sobě moc dobře ví. Paroduje jak Smrtonosnou past, tak i rovnou samo sebe. Nechybí záchodový humor, brutalita a akce. Celé je to brané jako jedna velká hloupost. Zasmál jsem se, pobavil se a přesně to jsem chtěl vidět trojici outsiderů, kteří se rozhodnout změnit svůj osud a zachránit rukojmí od únosců. :-) Další pohodový NETFLIX! :-)

Ghúl (2018) (seriál)

Tak Indové zabodovali! :-) Nevěděl jsem, co přesně očekávat. Zaujal mě trailer, trochu jsem si o projektu udělal vlastní názor a řekl si, že by to mohlo být dobré. Námět, který je aktuální + vše zasazeno do vězeňského prostředí a navíc atmoška. Dal jsem tomu šanci a jsem spokojen. Bylo to krvavé, temné ( místy předvídatelné ), ale celkově uspokojivé :-)

Ghúl - Out of the Smokeless Fire (2018) (epizoda)

Pilot dbá hlavně na seznámení s hlavní hrdinkou, vztahem mezi ní a otcem, který je proti danému režimu. Otravná a nevěřící kachna v podobě velitelky, pocit nejistoty a převoz teroristy. První díl nažhavil :-)