Auto (1977)

Solidní, ale Christine mám radši. Viděl jsem ji i dříve.

Baby Driver (2017)

Příjemný komediální láskyplný drsný krimi film :-) Zatímco Drive (2011) byl vážným realným filmem pro dospělé, Baby Driver je odlehčenou zábavou s pěknou muzikou. Akční scény nasnímány na výbornou a celkový dojem z filmu za plný počet. Já jsem spokojený a teď se jdu naučit znakovou řeč :-)

Banditi (2001)

Těžko říct, někdy hodně povedené, někdy nudné.

Barbar Conan (2011)

Ale jo, dnes se mi už Momoa líbí víc, než před lety v kině :-)

Barbar Conan (1982)

Klasika s Arniem, kterou netřeba komentovat.

Barva noci (1994)

Někdy je nejlepší nepodlehnout a zapnout poklopec :-)

Batman (1989)

Temný a jako první viděný Batman v podání Michaela Keatona, který nastavil laťku vysoko. Jack Nicholson jako Joker zabodoval. Jeho vtípky směšné a jeho vyhlídky vražedné. Kim Basinger to je krása se na ni podívat. Danny Elfman umocní hudebním doprovodem a já zase slintám v rozkoši :-)

Batman (1966) (seriál)

Trochu úlet ne? :-D Nasmál jsem se celkem dost, nevím, jestli to byl záměr nebo ne :-) Je to klasika, která se tak trochu opila a šla na plac natáčet :-) Adam West je BATnetopýr :-D

Batman and Robin (1949)

Tentokrát jsem trošku musel někdy přetrpět nudné zbytečnosti a natahování. O něco slabší, ale beru dobu vzniku.

Batman a Robin (1997) odpad!

"ZDRAVÍČKO, JÁ JSEM BATMAN." Promiň Georgi, od srdce se Ti omlouvám a vážím si Tě jako herce, ale Ty nikdy nebudeš BATMAN. Jestli byl Batman navždy špatný počin Schumachera, tak tady myslím natáčeli bez něj :-)