pytlik...

pytlik...

Vatikán

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46
    • 17.4.2018  21:41
    Trojí život (TV film) (2018)

Plouhar si svými výkony zaslouží bezesporu nějakou cenu, třeba Nobelovu, zkrátka nějakou, která je spojena s vysokou finanční odměnou. To aby měl peníze na to, přihlásit se nejmíň do patnácti hereckých škol najednou, aby byla alespoň minimální šance, že něco pochytí. Neboť to, co předvedl v tomhle filmu, byl jeden z nejpříšernějších hereckých výkonů, co jsem kdy viděl. A jak se říká, exempla trahunt, takže ostatní spoluúčinkující se mu přizpůsobili. To se furt říká, jak je dobrý žít zdravě, ale kdybych hulil třeba dvě stě cigaret denně, byla by šance, že bych už umřel a nemusel být svědkem něčeho takového.

• 28.6.2018  20:49
    Anča a Pepík (TV seriál) (2017)

Až tenhle seriál mi odhalil, že jsem dosud ve svém životě viděl pouze myši - samce. Né že by měly (všechny) motýlka, ale všechny měly fousy.

• 17.6.2018  09:39

Stejně je to fajn, když se člověk ujistí, že je chytřejší než taková tříměsíční myš (myši se dožívaj dvou let, pokud vím). Pravda, jen o chlup, protože to, co Pepíka, mě napadlo tak o tři minuty před ním. Totiž že je hloupost, aby Anča tu sošku rozbíjela, stačí vydržet rok velká, pak si bude přát, aby byla malá, a mají každý další rok možnost splnit si nové přání. No jo no, ale znáte ženské, ty pro logiku nemaj pochopení, vzhled je u nich na prvním místě. Takže soška v čudu a Pepík ani neměl odvahu jí něco vyčítat. Navíc já bych ten jeho plán kapku vylepšil, po roce bych nenechal Anču přát si, ať je malá. Když vydržela bejt velká rok, tak dva (tři) vydrží taky, já bych jí tu sošku zabavil a přál si to nejdůležitější na světě - bohatství.

• 23.6.2018  12:31

V tomhle díle jsem jednoznačně fandil strýčku Renému, páč se projevil jako značně kreativní jedinec s velkou fantazií, zato Anče a Pepík se ukázali jako pořádný potvory, když měli to srdce mu to zkazit.

• 27.12.2017  19:21
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Nás příznivce Kamarádů do deště nejvíc potěšilo to, že Vaculík a Tofi maj víc než zdatný následovníky. A narozdíl od dalších veleděl, co jsem letos na vánoce zhlédl, oči nebolely ani z ženských hereček, ba přímo naopak.

• 28.10.2017  22:17

By mě tak nějak zajímalo, co se jako na tomhle může z hlediska csfd hodnotit, proto taky žádné hvězdičky neuděluju. Dalo by se protestovat proti výběru hlavního herce, za á by to chtělo někoho výrazně fotogeničtějšího a taky někoho, kdo umí hrát, páč ten jeho úsměv, když kráčel ke kecalpultu, působil hodně strojeně. Projev mi připomínal legendární Smoljakovu řeč ve Švestce, jako o čem vlastně prezident mluvil? Místo prázdného plácání mohl vysvětlit svou definici umění, která musí být velice neortodoxní, když mohl Troška dostat vyznamenání právě za přínos v oblasti umění.

• 1.7.2018  10:27
    Trapný padesátky (TV seriál) (2017)

V podstatě v každém odpadovém filmu člověk najde něco, co ho pobaví. Tenhleten seriál je výjimečný v tom, že tam člověk nenajde k zasmání ale vůbec nic. A přitom k naprosté dokonalosti by stačila jen drobnost... kdyby se totiž druhý díl přehodil s prvním, a ty pokusy o sebevraždu těch tří "holek" by se daly hned na začátek tohohle prvního dílu a navíc by ty postavy autorka udělala trochu manuálně zručnější, že jako pořádně uvázat lano a dát si smyčku na krk by pro ně nepředstavovalo takový problém. Pavla Tomicová je také zvláštní talent, přímo renesančních rozměrů, dokázala v sobě skloubit tolik různorodých věcí - velmi špatnou herečku, velmi nechutnou tlustou ženskou a velmi děsivý scénář. Také Kohoutová prokázala, že jablko doopravdy nepadá daleko od stromu, neb její zpěv je naprosto stejné úrovně jako maminčiny scénáristické schopnosti. K dovršení toho všeho bych řekl, že jí texty písní také píše maminka. Může se to zdát paradoxní, ale vždy, když se v seriálu schylovalo k jejímu zpěvu, cítil jsem ambivalentní pocity. Za prvé velký stres, že nastávají dvě tři minuty nemilosrdného mučení, na druhou stranu úlevu, že po těch dvou minutách už člověk bude mít klid. Neb její písnička každou epizodu uzavírala.

• 27.6.2018  21:16

Film úrovně slušné asi jako korbitschova manželka.

• 13.1.2018  16:28

Ze začátku film vypadal na odpad, páč mně ta neustálá smršť zbytečných vulgarit fakt směšná nepřišla. Jenom jsem dospíval k rozhodnutí, že ten párek a kečup, co mám v lednici, pošlu na Špačkův kurz etikety, neboť my, co máme nějakou úroveň, nebudeme přece konzumovat takové sprosté jídlo. No ale pak jsem se s postupem děje začal čím dál tím víc identifikovat s tím párkem (filmovým, né mým lednicovým). Neb já jsem také přišel na všelijaké hluboké a né příliš veselé pravdy o světě a o životě, a taky je mé rozjuchané okolí nechápe či nechce chápat.

• 22.11.2016  21:44

Další film, který prokazuje, že akční scény jsou většinou to nejnudnější, co divák může v širém světě zhlédnout. Je teda pravda, že mi při všech těch vlnících se chodnících, rozpadajících se budov a bourajících aut srdce bušilo jako zběsilé, ale to jen proto, že jsem ráno snědl 360 gramovou bonboniéru a k obědu si dal směs suchých nepukavých jednosemenných plodů obalenejch v čokoládě, z čehož se dá poznat, jakej jsem chlapák a tvrdej muž, slabší povahy by z takového přívalu cukru dostaly infarkt. Ani souboje mezi padouchy a hrdiny film nijak nezachraňovaly, tak maximálně zachraňovaly image našeho pana prezidenta, páč ukazovaly, že o hůlku je skutečně velkej zájem i v zahraničí, kouzelníci se o něj přetahujou. A ani výběr hlavních hrdinů se moc nepovedl, Redmayne se tvářil celou dobu jak retard, s výjimkou oněch vzácných chvil, kdy se tvářil jak kretén. Jediným mně silně sympatickým charakterem tak zůstává zvířátko hrabák, v podstatě takovej kapesní oslíčku otřes se ve fázi tankování náplně. Toho chci, zejtra si pro něj jdu do zverimexu. Ale abych jen nepomlouval, film má i perfektní výchovné poselství, to se Roulingové povedlo. Učí nás, že se máme chovat dobře nejen k lidem a zvířatům, ale i k věcem, nemáme jim ubližovat, páč pak takovou rozčílenou kredenc zvládne jen málokdo. A taky je od ní hezký, že když se dozvěděla, že Depp výrazně změnil imič, hned mu do filmu napsala desetisekundovej štěk, jen aby se jeho vzhledem vodbarvenýho hipstera mohli pokochat i diváci. Ách jo, vobčas je i deset sekund taak nekonečně dlouhejch...

• 8.10.2017  13:10
    Můžu dál? (TV pořad) (2016)

Fakt nevím, jak mohli z Barrandova vyhodit Cibulku, tahouna a tvář téhle televize. To aby teď nasadili Zemana na obrazovku každý den, aby aspoň trochu zalátali tu díru v kvalitě. Mám ale bohužel pocit, že i tak by to pan prezident sám neutáhl. A co my ostatní, kterým už teď chybí kvalitní Alešův humor? My se můžeme tak maximálně utěšovat podobně kvalitními anekdotami...

• 27.2.2018  11:51
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Výborný seriál, který trochu srážejí některé herecké výkony – třeba Suchánkův nebo toho kluka – příležitostného černocha. Jaká škoda, že má jen šest dílů, kdyby byl nekonečný jako třeba Ordinace, a kdyby zachoval tempo jedno přání na díl, by myslím už takový 20. díl byl maximálně zajímavý, o 2000. ani nemluvě. Kromě hereckých výkonů seriál trochu sráží i ten podivný konec. Když vynechám to „morální poučení“, minimálně ten právník by z té nově objevené trpaslíkovy vlastnosti určitě dokázal vytřískat víc. Já třeba právník nejsem a stejně mě napadá milión altruistických přání, které bych chtěl, aby se mému okolí splnily. Tak třeba přítelkyni bych přál, aby měla toho nejbohatšího přítele na světě; mým rodičům, ať maj toho nejkrásnějšího a nejchytřejšího syna na světě; mým sestrám, ať maj toho nejzdravějšího bratra na světě; mému zaměstnavateli, ať se dostane do Gínesovky jako firma, která svému jistému zaměstnanci vyplatila největší odstupné na světě, atd..

• 23.8.2016  22:40

Mám rád, když film obsahuje poučení. Tenhle mě třeba poučil, že čínský náboje se nesmí přebalovat, i kdyby byly podělanější sebevíc.

• 12.6.2016  21:22

Jsem moc rád, že Asad byl i po těch dvou letech od posledního příběhu ve formě, měl jsem o něj celkem strach. Přeci jenom, coby praktikující muslim má v severskejch zemích o ramadánu celkem problém, když je polární den a on nesmí jíst a pít od úsvitu do západu slunce. Ale možná, že o to víc je pak zocelenější a nějací změkčilí padouši nemaj šanci se mu dostat na kobylku. Ale dost možná se u něho ten hlad a žíža projevila v duchovní oblasti, páč ty řeči o flašce coby známce boží prozřetelnosti se mu moc nepovedly (páč je sice hezký, že se možná díky ní podaří zachránit některý děti, když ty předtím se podařit nezachránilo, holt si asi prozřetelnost vzala dovolenou). Doufám, že Morck se v dalších dílech nedá zviklat a na víru nepřestoupí, je tak zádumčivý a o životě nepřemýšlející, že to u něj celkem hrozí. Jinak film až do scén v nemocnici napínavý a vcelku i logický, ovšem pak člověk jen kroutí hlavou, skřípe to, skřípe až do konce. Proto taky strhávám hvězdičku.

• 2.7.2016  17:01

Tak za á by mě zajímalo, kam dali mužové oči, páč Baarová žádná kráska nebyla. Možná, kdyby se na ní změnilo pár maličkostí, např. zaoblil její hranatý obličej, vyměnily oči a pusa, tak by byla holka k světu. Jediné, co na ní doopravdy stálo zato, byl její hlas plný tragiky. Báječně by se hodila do šejkspírových her, popř. do nějakého dokumentu o veganovi, vyprávějícím svůj nejhorší životní zážitek, když v salátu překousl žížalu. Za bé, Baarová by mohla dávat kurzy rétoriky. Sice mluvila pomalu, ale snad ani jednou se nezapletla, vždy dokončila větu, nepoužívala pomocná slůvka jako "jako", "jakoby", "eeee", "éch" a "tak podívejte se, pane redaktore". Používala dlouhá souvětí, žádné holé věty. A to ještě vezmeme v úvahu, jak by její projev vypadal, kdyby v sobě neměla flašku bechera. Je k nevíře, že jí to v jednaosmdesáti tak pálilo, když pálila jednu cigaretu za druhou a mohutně se konzervovala alkoholem. Třeba ten její monolog na konci, o nesmyslnosti života, tomu nezbývá než tleskat.

• 13.1.2018  16:27
    Babovřesky 3 (2015)

Vondráčková hraje stejně, jako zpívá... Takže člověk lituje, že není hluchoslepý. Jinak o filmu těžko něco hezkého říct. Si představuju, jak asi tak probíhá natáčení: Troška neustále opakuje záběry, neboť pořád není coby známý perfekcionista spokojený: Pořádně přehrávej a přidej na hlase, tohle působilo ještě moc přirozeně! A podobně s vtipy, když mu někdo nějaký přinese: Tenhle ne, tomu by se smálo pětiletý děcko. Copak točím pro intelektuály? Zdebilni ten vtip tak, aby se mu smálo maximálně děcko dvouleté!

• 28.9.2015  20:14
    Cibulkova zábavná tajenka (TV pořad) (2015)

Nedávno se jsem prováděl svůj oblíbený sport, tzv. fantociádu s televizním ovladačem, a během té sekundy, co se na obrazovce mihla TV Barrandov, jsem uviděl, že Cibulka má nový pořad. Teda tomuto tvoru se vyhýbám od doby, co jsem se na něj pět minut díval a poslouchal a pak jsem celý zbytek dne odklízel sliz, co se z televize vyhrnul a na koberci nahromadil. Přesto mi nedá, abych se nad ním nezamyslel. Fascinuje mě jeho skromnost, s jakou připojuje k názvům pořadů svoje jméno, jako kdyby to byla nějaká značka kvality. To máme Cibulkova zábavná tajenka, Volejte Cibulkovi, Sejdeme se na Cibulce, v Levných knihách jsem pak viděl cosi jako Cibulkův kalendář a Cibulkovy večerníčky. Neznalý divák by řekl, že tenhle člověk musí být extraslavný a zcela výjimečný, když se po něm jmenuje všechno, v čem se objeví. I takový bavič Novotný to dotáhl maximálně k Novotám, a dokonce i rozhlasový pořad Karla Gotta, ve kterém mistr mluví zásadně jen o sobě, nese neutrální název "Znovu si dám ten song". Myslím, že máme velké štěstí, že to v České republice zabalila většina cirkusů a tak se nedostává cvičeného zvířectva, jinak bychom se bezesporu dočkali remaku jistého slavného filmu, samozřejmě pod změněným názvem např. Cibulka a jeho šest medvědů, protože nepřipadá v úvahu, aby jméno našeho génia bylo až na druhém místě po nějaké zvěři!

• 15.6.2016  18:22

Tak jako uznávám, že vaření jídel je asi zodpovědnější prací než řekněme patlání nějakých tabulek v excelu, ale ten hlavní hrdina u toho fakt nemusel permanentně vypadat vážně a stresovaně jak barvoslepej pyrotechnik se štípačkama u modrýho a červenýho drátku. Čímž mi byl celkem nesympatický. Pravda, nějaké ty kladné vlastnosti bychom u něj našli, páč propadat hysterickým záchvatům a hrubě nadávat podřízeným v prostředí, kde stačí natáhnout ruku a jebaný člověk si může vybrat nůž libovolné velikosti, o sekáčcích a paličkách ani nemluvě, svědčí o velké odvaze, popř. o nedostatku rozumu. Spíš bych si u něho tipl ten nedostatek rozumu, páč mi není jasný, proč tolik toužil po třetí mišelinský gumě, když už je měl, dvě podle průvodce a jednoho Michela v kuchyni, toho, jak měl rád pepř. Jinak teda jako téma filmu mě moc neoslovilo, spíš naopak, páč bych zrovna neřekl, že se svým heslem "není důležitý, aby mi to chutnalo, hlavně ať je toho hodně" se můžu považovat za nějakého velkého gurmána.

• 30.1.2018  19:18

To jsem nevěděl, že to umí Alena Zárybnická tak roztočit. Pokud by to někoho zajímalo, její rozlučka se svobodou sice dopadla dobře, ale zato manželství né, o svých zážitcích z něj pravidelně vykládá na českém rozhlase v pořadu příhodně nazvaném Zálety. Hlavní hrdinka měla taky štěstí, že nejela místo na Kanáry do České republiky, třeba do takového Rohatce. Pak by taky místo víceméně neškodného staříka se sekačkou mohla dva prsty pod svým pupíkem nevěřícně koukat na Škromacha s bazénkem.

• 2.5.2015  08:18
    Kmeny - Punk (E01) (epizoda) (2015)

26 minut a ani slovo o tom, že punk podobně jako bicykl, žárovka, automobil, betonová loď či šavlový tanec má původ v Sovětském svazu, resp. v Rusku, kde vznikl již před staletími. Dá se říct, že Johny Rotten byl vlastně takový anglický Rebroff.

• 9.6.2016  22:05
    Mládí (2015)

Pokud jako film měl bejt cvičení na téma "nuda", tak to režisérovi tleskám, rozhodně se tématu držel, nikam neuhybal. A sám sobě si jdu přišít na rukáv bobříka výdrže, páč jsem to dokoukal až do konce. Si myslím, že v Americe si můžou přestat dělat starosti, že jim selhávaj smrtící injekce a elektrická křesla, a jednoduše pustit odsouzenci k trestu smrti tenhle film, to nemá šanci přežit. Popř. jim můžu doporučit zlepšováček šetřící spoustu peněz, stačí dát dva odsouzence do jedný místnosti a pustit jim to, ukoušou se nudou navzájem. Tak jako neříkám, že ve filmu nezazněly nějaký ty myšlenky, ale bohužel takový, co už každej ví... třeba že takový přísloví "to, co umíš a víš, ti nikdo nevezme" je nesmysl, samozřejmě je to právě naopak, stáří si smlsne na obojím a ještě na mnoha dalších věcech ("Pamatuješ jsi, jak jsi mi říkal, že už si nepamatuješ tváře svých rodičů?.. Ne, nepamatuju.") Jinak původně jsem ve svým hodnocení nechtěl bejt tak příkrej a jednu hvězdu někde vydolovat, třeba za to, že by se jednalo o životopisnej film. Jsa velký filmový odborník, myslel jsem si, že tomu režisérovi je tak těch osmdesát, páč jsem ho vůbec neznal, a říkal jsem si, ok, ta slova tý herečky ("jsi starej a už nikdy nic pořádnýho nenatočíš, poslední tři tvoje filmy byly naprostá sračka a tohle, co točíš, je další!") se jako vztahujou na tenhle film, a považoval to za vzácnej případ sebereflexe. No jo, ale jak koukám, pan režisér je čtyřicátník. Tak to u něj ten uměleckej propad začal sakra brzo. Nebo vlastně já nevím, jsem od něho nic jinýho neviděl.

• 12.6.2016  08:21

Páč podobný věci jako rodeo vůbec neznám, představoval jsem si něco na způsob býčích zápasů, a řekl jsem si, že film vypínám v okamžiku, kdy tam budou týrat zvířata, páč to fakt nesnáším. Lidi ať si mezi sebou dělaj, co chtěj, to mě nějak netrápí, ale tohle mi vadí. No a vypnout jsem ho nemusel, tohle rodeo je spíš zábavná záležitost, dá se přirovnat k podrážení nohou mezi klukama ve škole, takže se při něm i samotnej býk celkem nachechtá, pokud má smysl pro humor. Jinak se jedná spíš o sociologickou sondu, divák sleduje pár dní života několika postav. Během kterých se nic zvláštního nestane - jako ostatně ve většině normálních životů normálních lidí, že. Čímž teda nechci říct, že by filmu chybělo na konci vyvrcholení, to zas né, dva lidi tam celkem hezky vyvrcholili. Snímek točil poněkud línej kameraman, kterej si chtěl usnadnit práci, prostě většinou někam zapíchnul kameru a postavy se před ní všelijak producírovaly. Takže sledujeme dlouhými nehybnými záběry, jak holčička nese vodu, jak se kovbojové probouzí, co dělají hned po probuzení - bohužel s naprosto všemi detaily, takže ženy se mohou pokochat pohledem na "full frontal" mužské čůrání, ach jo.

• 25.3.2016  08:46

Klady: Člověk chtíc nechtíc musí obdivovat povedený produktplacement Necyklopedie, které se podařilo do filmu propašovat svůj neslavnější symbol, prasopsa (viz třetí obrázek v galerii). Zápory: Tvůrci si bohužel neuvědomili, že akční scény pronásledování od padoucha diváka jen otravují, já bych všechny tyhle záporný postavy a přitroublý dějový linky zakázala. Místo nich bych do filmu dala nějakej ten humor.

• 5.11.2016  10:30
    Padesátka (2015)

Jedna z nejlepších, nejvtipnějších polistopadových komedií. Nízké hodnocení mě hodně překvapuje, na druhou stranu, co čekat od sérvru, kde veleřídký stolice typu Forresta Gumpa mají přes devadesát procent. Že já sem mezi vás vůbec ještě chodím, holoto, vždyť vy mě vůbec nejste hodni! Jinak tedy Prachařovi zcela rozumím, jsme na tom stejně, oba dva máme rádi padesátky. S tím drobným rozdílem, že já je preferuju ve formě dvou pětadvacítek, popř. tří sedmnáctek.

• 2.9.2015  09:46
    Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho (divadelní záznam) (2015)

Tak jako chápu, že v divadle se musí přehrávat, nicméně vše má mít hranice, a né aby Vetchý a Chýlková působili jako kdyby se zrovna vrátili z kástingu na Teletubbies a nestihli se mentálně přepnout. Bolek Polívka sice hrál přirozenějc, ale ač ho mám rád, už v jeho relativním mládí jsem měl občas problém rozumět, co říká, a s přibývajícím věkem (Bolkovým!) a ubývajícími zuby (rovněž Bolkovými!) se jeho výslovnost rozhodně nezlepšila. Zkrátka, vydržel jsem do první přestávky, kterážto byla navíc vyplněna rozhovorem s režisérem Smočkem, který se ukázal coby zdatný spojlerista, a pak znechucen vypnul.

• 5.12.2015  14:46
    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)

Jeden z mála zábavných pořadů, které dnes dokážou naše televize nabídnout. Plný počet hvězdiček dávám i přesto, že mě v posledním díle Láďa pěkně naštval. Vyráběl totiž vkusný adventní kalendář z 24 ruliček od toaletního papíru, který tak navíc hezky voněl po heřmánku! No jo, ale kde má člověk sehnat najednou tolik materiálu? To měl říct na jaře, to by si pak člověk dělal ruličkové zásoby. No, nakonec jsem to vyřešil, neboť jsem hlava otevřená. Uvařil jsem si pár chuťovek od Ládi a najednou mám materiálu až až, dokonce jsem zásobil prázdnýma ruličkama i sousedy. PS: Když tak Láďu poslouchám, říkám si, jaká to renesanční osobnost, mohl by dělat i dabing. Hodil by se na namluvení nějaké ženské v Machovi a Šebestové, má totiž stejnej hlas jako Nárožný - mluví nosem, jenomže Nárožný ho má moc hlubokej, ne ten pravej pištivej ječák.

• 24.12.2014  07:56
    Barakamon (TV seriál) (2014)

Barakamon Obamamon... chňá chňá, to jsem zase jednou vstal z postele vtipnou nohou. Jedná se o typické japonské anime - velice slibný začátek, který se postupem dílů rozplizne v stereotypní, nikam se nevyvíjící děj. Samozřejmě obsahuje jemné erotické narážky, které Evropanovi připadají zvrácené, ale Japonci nejspíš ani nemrknou. Hlavnímu hrdinovi musím zatleskat za jeho vytříbenou reakci na hanění svého díla, byť tomu postaršímu pánovi nemusel hned jednu vrážet pěstí, stačilo mu přeci jen zlomit hůl, vzít brýle, předběhnout ho ve frontě v krámě nebo se vydávat před pošťačkou nesoucí mu důchod za jeho vnuka. Jinak škoda, že nepochopil pravou příčinu své deprese, ze které se jel léčit na venkov... kaligrafie, totiž trávit celé dny tím, že se snažím načmárat novým způsobem něco, co jiný napsal, přece nemůže nikoho uspokojovat.

• 27.3.2018  19:16

Vtipný absurdní bizár, já se bavil jedinečně. Uznávám, že pokud někdo čekal nějakou realistickou sondu do polistopadového vývoje, mohl být trošku zklamán. Akorát mě mrzí, Olmer tvrdí, že scénář napsal sám, a přitom mu evidentně pomáhaly následující osoby: 1. děti tak maximálně ze třetí třídy, od kterých načerpal hlášku "čuměl jako bacil do lékárny" (z úst bývalého veksláka, nyní tvrdého mafiána a starosty v jednom zněla neodolatelně) 2. ženský z mimibazaru, které ho obohatily o výraz "bombózní" (a opět platí ta závorka jako u bodu 1.) 3. patrně Enšpígl, neboť jen jedinec, co kreativně vymyslel bombózní sousloví "kraví, kozí a slovní hovna nakydaný na sebe a pořádně promíchaný" (mimochodem, doteď přemýšlím, jestli to "slovní" má být hříčka nebo to mělo bejt "sloní") mohl přijít na hlášku, na kterou jsem teda čuměl jak bacil do lékárny a smíchy málem spadl z rotopedu, a to "čuměl jako zapařenej v rozkroku". Ale Olmer je vysoce kreativní taky, to jeho přibližování obrazu, jak kdyby se člověk koukal lupou, je minimálně na založení nového směru "Dogma 2014". Co mě ještě zaujalo: a) Potměšil v prvním díle tahá v mišelince gumy a ve druhém se stává váženým právníkem - vida, jak je vězení prospěšné b) během pár filmových měsíců se po dvaceti letech náhodou sejde v podstatě celá parta. Škoda, že Skamene nešel kolem hřbitova, určitě i Hanák by se pak objevil.

• 25.1.2014  21:21

Tak teď už vím, že hulík, hulík, hulík není jenom slovo do křížovky.

• 23.8.2015  09:13

Jak vidím, v žádném z těch stovek komentářů k tomuto filmu se nenalézá velmi vtipný a nápaditý postřeh, tak ho holt musím udělat já, totiž že: Na rozdíl od chlapů je tenhle film pouze na jednu věc! Kterou ale nelze ve slušné společnosti vyslovit. No, na druhou stranu, kde by se vzala na csfd slušná společnost? Takže ano, tenhle film je doslova a do písmene na hovno. Proti těmhle dvěma ženatým kamarádům jsou i ty největší hrdinové proslulých českých chcípáckých filmů zcela bezproblémové veselé povahy. Pozorování jich a jejich snad ještě horších manželek působí divákovi doslova fyzickou bolest, člověk se modlí, ať jim to v sexuální oblasti i nadále neklape, ať se tohle nerozmnožuje! Když k tomu přičteme, že věta "miluju tě" zní ve filmu tak dvakrát za minutu, za to humorná scéna se tam nevyskytne snad ani jednou, ani nevím, proč jsem tomu nedal odpad.

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46