Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

První pořad na Primě u kterého se fakt upřímě zasměju.Ovšem baví mě jenom odpovědi lidí :-D

Noci s nepřítelem (1991)

Thriller jak má být.HOODNĚ napínavý hlavně u konečné scény v domě:-)Toho chlapa někde potkat tak zdrhám,haha:-D

Norbit (2007)

U týhle komedie jsem se bavila snad nejvíc.Murphyho bych v Raspuše vůbec nepoznala:-D btw:,,Kdo sněd tu krocaní prdel?'':-DDD

Pátek třináctého (2009)

nuda nuda nuda,copak neni už dost takovejhle filmů kde vás honí v lese maskovanej vrah??

Plivu na váš hrob (2010)

Připomíná mi to film poslední dům nalevo, ale tenhle je mnohem lepší!Ten konec byl prostě brutál, ale zasloužili si to. Všichni. Ikdyž Matthewa bych možná ušetřila....

Pokémon (1997) (seriál)

můj sobotní rituál když jsem byla malá :-)))

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Příjemné překvapení !Takhle jsem se naposled pobavila uz ani nepamatuju a to že já se směju každý kravině. Stifler samozřejmě nezklamal a ta jeho scéna s kaděním byla fakt super :-D. Stejně to na konci nejvíc završil Jimův táta, haha

Probudím se včera (2012)

První česká novodobá komedie, u který jsem se smála od začátku do konce. Nesmělý Mádl se do téhle role skvěle hodil, Kotka bych si představit nemohla...Hadrbolcová to na konci jak se říká "zabila". Dávám 4*, časem možná dám 5.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Dobry na nudu i pobavení,akorát nechápu ty lidi co nic nežerou-tak proč tam lezou:D možná by si to zasloužilo červenou kostičku--:-))

P.S. Miluji Tě (2007)

To bylo tak skvělý!První, opravdu první romantický film, který jsem probrečela od začátku do konce a za tento nelehký úkol dávám tvůrcům 5* Dostává se na první příčku mých oblíbených romantických filmů.