REC (2007)

Pane bože co to bylo za blbost?Zdlouhavý nudný začátek,který mě nutil abych film přetočila,pak se to sice trochu rozjelo ale i tak,červenou si to nezaslouží..

3:15 zemřeš (2005)

Tohle byl můj asi první horor,kterej jsem shlédla jako malá (krom halloweenu:-D) a nechápu jak jsem se na to mohla koukat a nebát se u toho.Vím jenom že jsem pak měla strach z Cathema a bylo mi líto toho pejska:(.Nadprůměrný horor s pěkným hercem v hlavní roli. _________________________ I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Zápisník jedné lásky (2004)

Je zajímavé, jak z takového jednoduchého příběhu lze zniknout tak krásný, dojemný film a že já moc na tu romantiku nejsem. Herecké obsazení vynikající hlavně co se v mužském pohlaví týče.Dávám 5* za nejkrásnější romatický film co jsem kdy viděla.

Hodina pravdy (2002) (pořad)

Jako malá jsem tam vždycky chtěla jít!!..no, hold sem neměla akční rodiče.:-)

Bazén (2001)

Nechapu to nizke hodnoceni?!??ja se docela bavila i trochu bála,podle me je to supr horor !!!

Kouzelná školka (1999) (pořad)

Serial meho "dětství" nekdy si to pustim :-) vzdycky sem mela nejradsi Dubínka a Lízu

Čarodějnice školou povinné (1998) (seriál)

musím říct že když jsem byla menší dívala sem se na to ráda,koukla bych se i na to znova ale bohužel to nedávaj ://

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

První pořad na Primě u kterého se fakt upřímě zasměju.Ovšem baví mě jenom odpovědi lidí :-D

Šest dní, sedm nocí (1998)

Jeden z mych nejoblibenejsich dobrodruznych filmu, na ktery muzu koukat stokrat a neomrzi.Nejradsi mam scenu jak je honej pirati a jak pak skocej ze skaly. (Harrison je samozrejme sexy jako v kazdem filmu)

Pokémon (1997) (seriál)

můj sobotní rituál když jsem byla malá :-)))