MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Načo točiť film s vedomím že v ňom nebude nič nové, prekvapivé, zaujímavé...?! Zas len ďalšia velká rybička čo robí zle 😑 btw. prečo keď ide o takto velké hovado ktoré ohrozuje zabíja ludí, nerozstrielajú gulometmi ale Jaaason je jediný kto ju môže rozrezať v ponorke a pak môžme všetci dobre spať?

Sláva je tu sníh (2023)

Oukej pustite to deťom, tím sa bude lúbiť... Inak nič originálne, nič nové alebo zaujímavé, blbosť

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Chalan na PC s akoukolvek zbraňou v ruke na obtiažnosti EASY vystriela všetko čo chce či humanoid alebo nie. Nikto takéto maso nečakal a tento fakt alebo moment keď si to človek uvedomí pôsobí výnimočne a chce to vidieť znovu a vždy keď má náladu na strašnú prdel kde dobrý chlapík proste príde a narobí z tých zlých cedník na špagety. Tento film je výnimočný, bodka.

Ochránci (2017) odpad!

Nič originálne alebo svojské, akurát miesto Hulka sa do Ruska rozhodne viac hodí medveď... snažil som sa, ale rozhodne nič, žiadny dôvod prečo by si mal toto niekto pozreť som nenašiel .... vlastne hej, docela som sa zasmial (neni kompliment) odpad

Černobyl (2019) (seriál)

Pozrel som si to celé dvakrát... druhýkrát ako tak pozerám, snažil som sa nájsť čo tomuto dielu chýba... úprimne, nič som nenašiel. nie som profesionál a je mi jedno že vraj pár vecí upravili a niesu podla skutočnosti, podla mňa dokonalé...

Sherlock (2010) (seriál)

TY VOLE ja som tak šťastný! ako, keď už si človek myslí že ho detektívka neprekvapí po sériách dementných NCIS ABCD a EFGH... zabudnite na tie blbosti a na to že Sherlock Holmes je starý nudný dedo štýl Poirot s lupou v ruke... keď už som si myslel že to nemôže byť lepšie, prišiel koniec druhej a začiatok tretej série s Derrenom :D klobúk dole, všetci si pozrite Sherlock ***** výborné! Briti válajú... reklama na nich, ale vydarená!

Turbotarantule: Láva poraženým (2015) (TV film) odpad!

keď sa nad tým zamyslím... je to zaujímavý spôsob ako si zarobiť, Sharknado a podobné koniny, ku ktorým patrí aj táto hovadina ... ludia si to aj tak pozrú -_- ďalšia nezaraditelná blbosť, podobne ako Sharknado, keby to bola paródia alebo komédia tak by to mohlo byť vtipné ale jaksi nieje, odpad na tretiu... ALE!!! holka má kozy luxusné o_O

Lucifer (2016) (seriál)

chcel som dať 5 aleee... ja neviem šak to je SATAN ... problém nastane určite keď tento pojem niekomu niečo konkrétne evokuje, napr. čisté zlo a taký divák plné hodnotenie nedá... inak velice podarený nápad z konceptu "dajme vyšetrovať vraždy odlišného týpka a bude úspech..." presne ako Monk, Mentalista a pod. ale funguje to, Ellis sa do role hodil perrrfektne! mám trochu problém s dejom čo sa týka zase len lásky -_- nuž nevadí, vážne dobrá oddychovka, velice podarené (y) 4,5 z 5, klobúk dole, výborné

Fantastická čtyřka (2015) odpad!

... fakt som si myslel že to pri výrobe filmu zoberú seriózne -_- toto nefunguje ani ako reklama, jo asi to niečo zarobí ale vážne, za akú cenu?! celé zle

Batman a Robin (1997)

pamätám si keď som toto ako malý žral, mal som 7 rokov... dnes som videl v kine Avengers Endgame, prídem domov zapnem telku, vidím túto "parádu" a musel som sa smiať :D pre malého chalana áno, teraz ako film na smiech