Aladin (2019)

Všechny změny od originálu (až na přerostlého papouška) byly k horšímu. Z filmu byla vystříhaná velká část scén a všechno působilo tak uspěchaně a i přes to je film táhlý a skoro o hodinu delší než originál. 2/10

Černé zrcadlo - Rachel, Jack a Ashley Too (2019) (epizoda)

I když se mi hodně líbilo provedení této epizody a chemie mezi sestrami a ani ty komické scénky s "deratizací", atp. (které určitě nejsou důvod, proč by někdo sledoval Black Mirror) mi nevadily, nemůžu dát téhle epizodě víc než tři hvězdy kvůli pitomé zápletce a fakt hroznýmu endingu. 5/10 Nejlepší a nejhorší epizoda pátý série v jednom.

Solo: Star Wars Story (2018)

No mně to na takovýhle filmy přišlo nadprůměrný. Woody Harrelson perfektní jako ve všem a Donald Glover se mi taky líbil. Některá rozhodnutí mi přišla trochu zvláštní, např. první setkání s Chewbaccou, nebo love interest Hana, který mi pro něho nějak neseděl, ale pro kvalitu provedení jsem ochotný přimhouřit oko :D 8/10

O.G. (2018)

Jefferey Wright byl v této roli perfektní a ani ostatní herci nebyli špatní. Tento film dost připomínal Shot Callera a jistě i další filmy, které si teď nevybavím. Musím podotknout, že Shot Callera bych pravděpodobně někomu doporučil spíš, ale pokud ho už někdo viděl a líbilo se mu to, jistě by mohl dát šanci i O.G., kterému se na čsfd tolik lásky nedostalo. SPOILER! Moc se mi nelíbilo zakončení celého filmu s tím jak protagonista zhatil plány gangu nahlášením propašovávané pistole, ale nečelil pak žádným konsekvencím. END OF SPOILER! Proto bych řekl, že to byly slabší 4 hvězdičky. 7/10

Robin Hood (2018)

Fakt dobře jsem se nasmál. Výborná nezamýšlená komedie. 10/10 za cringe.

matka! (2017)

První polovina filmu mi přišla výborná, ta frustrace kterou protagonistka musela zažívat z filmu úplně sálala a já se cítil frustrovaný spolu s ní. Ale druhá půlka filmu byla takřka nekoukatelná blbost. Aronofsky si pravděpodobně hraje na moderního Lynche a s tímto u mě tentokrát nepochodil. 5/10

Ferdinand (2017)

Rozhodně se jedná o jeden z horších animáků, ale líbilo se mi, jak film poukazoval na animálnost španělských tradic ohledně zabíjení býků. Co do provedení je kvalita animace mnohdy výborná, ale design mladých býčků se mi opravdu nelíbil. 5/10

LEGO® Ninjago® film (2017)

Stejně jako ostatní LEGO filmy, co jsem v posledních letech viděl, obsahuje i tento film spousty vtipů, některé podle mého názoru dost povedené, takže si myslím, že je to docela dobrá zábava i pro rodiče, ačkoliv je film samozřejmě cílen na mladší diváky. 6/10

Mr. Show with Bob and David (1995) (pořad)

Boba Odenkirka jsem si oblíbil díky Breaking Bad a Better Call Saul a když jsem slyšel, že ho do Breaking Bad pozval Vince Gilligan protože se jim tolik líbil Mr. Show, tak jsem se na to musel taky podívat. Zatím na mě skeče působí dosti hit-or-miss, tedy někdy je to skvělé a jindy je to hrozná blbost, proto 6/10