3:10 Vlak do Yumy (2007)

Konečně to, po letech stagnace, někdo dokázal. Některé detaily jsou sice trošku přehnané (to, že si nechali během transportu zabít 2 lidi, není úplně "košer", ale stejně - 5*. 3:10 to Yuma je totiž geniální film a jeho postavy jsou ještě geniálnější.

Chůva v akci (2010)

Příjemné překvapení, příjemná oddychovka.

Mistrův syn (1978)

Upřímně řečeno, čekal jsem o trochu víc. Myslím si, že Jackie natočil už (nebo spíše až později) lepší filmy.

Quantum of Solace (2008)

Casinu jsem strhl hvězdičku za to, že to není tak úplně Bond a Quantum of Solace musím strhnout 2*, protože už to má s Bondem pramálo společného a i jako normální film se to blíží průměru. Nejlepší je podle mě úvodní italská scéna. Protože mám ale bondovky rád, tak se těším i na tu další (i s Craigem) a věřím, že se to trochu vrátí do starých kolejí, alespoň do kolejí Casina Royale.

Casino Royale (2006)

Nevím, prostě mi to nepřijde jako čistokrevný Bond (James Bond) a proto dávám 4*. Film je výborná akční podívaná a kdyby to nebyla bondovka, určitě by směle mohl atakovat pětihvězdičkové trháky.

Zlaté oko (1995)

Pierce Brosnan je podle mě druhý nejlepší Bond. Škoda, že jím byl jen čtyřikrát, protože třeba Moore hrál Bonda ještě skoro v šedesáti a podle mě jsou jeho poslední bondovky lepší než ty první.

Moonraker (1979)

Nejslabší z Mooreových bondovek, ke kterým se sci-fi prostě moc nehodí. Moore mi jinak jako Bond nevadí, jeho nejlepším "kouskem" je podle mě Jen pro tvé oči.