HappySmile

HappySmile

Česko

27 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  M*A*S*H (TV seriál) (1972)

  Naprosto geniální seriál, podle mě nejlepší sitcom, co byl kdy natočen. Hlavní postava Hawkeyho Pierce má charizma a srší humorem, ostatně jako všichni ostatní hrdinové. Klinger oblékající se do ženských šatů je naprosto skvělá komediální postava. V každém díle je spousta skvělých hlášek, opravdu jedna lepší než druhá. A co je na celém tomto seriálu nejlepší, není to jenom komedie, ale vykresluje taky příběhy jednotlivých postav, těžké osudy lidí ve válce, ukazuje jejich osobní tragédie a jak se proti nim snaží tito lidé pomocí humoru bojovat. Prostě je to také velmi lidský seriál.

 • poster

  Dr. House (TV seriál) (2004)

  Tenhle sarkastickej bastard mě dostal. Vlastně mě ani nezajímá, co se kterému pacientovi stalo a jak ho budou léčit nebo co se stane s ostatními postavami (i když bez nich by to samozřejmě nebylo ono a ani by to nešlo), ale jenom co zas House vyvede. Hugh Laurie má prostě úžasné charizma.

 • poster

  Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

  Zábava, romantika, drama, detektivka... je tu snad všechno, co si může člověk od seriálu přát! (SPOILER k páté řadě:) Nápad posunout pátou sérii o pět let dál a pozměnit tak některé postavy (přidat děti, změnit partnery, vizáž) se mi zdál nejdřív dost uhozenej a bála sem se, že tak seriál ztratí to, co na něm bylo to nejlepší, ale nakonec se to ukázalo jako skvělý nápad. Zoufalky totiž nabraly nový dech, odvíjí nové příběhy a je to pořád stejně skvělý!

 • poster

  Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

  Seriál pný skvělého originálního osobitého humoru! Skvěle vykreslené postavy, skvělé herecké výkony, skvělé příběhy. Prostě skvělé na odreagování! (Já vím, už se opakuju, asi odteď slovo skvělé vyšktnu ze slovníku :)

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Výborný komediální seriál se skvělými hláškami. Většina vtipů je založena na konfrontaci světa vědců a nás "obyčejných lidí". Nejlepší je asi postava Sheldona, ovšem další 4 postavy jsou taky skvělé. Vždycky se těším na každý další díl.

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

  Skvělý sitcom, který je typický právě svými hláškami. Ty Barnyho snad už zlidověly: "Suit up!", "Dady´s home!", "Have you met Ted?", "It will be legen... wait for it... dary!" atd :) První tři série jsou skvělé, na začátku čtvrté to začalo vypadat, že se HIMYM posouvá do žánru telenovely, poslední díly to ale napravily, takže 5 hvězdiček.

 • poster

  Uneseni (TV seriál) (2002)

  Filmy o ufonech mám ráda, Steven Spielberg je skvělý režisér a to jak jak se tu zezačátku rozjedou příběhy tří různých rodin, které spolu nemají zdánlivě nic společného, postupně se s každou novou generací více "sbližují", až nakonec dojdeme k poslední čtvrté generaci, kde se teprve rozjede pořádný souboj "dobra" a "zla", to prostě nemá chybu. Asi nejvíc mě tady překvapil výkon Dakoty Fanning, jak tahle malá holčička dokázala tak skvěle zahrát tuhle v celé minisérii klíčovou roli, před tím se opravdu klaním. Stejně jako před panem Spielbergem.

 • poster

  Hospoda (TV seriál) (1996)

  Tohle je snad nejlepší český sitcom, co byl kdy natočen. Taková pěkná oddchyovka.

 • poster

  Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

  Ano, je to neuvěřitelné. Ano, je to bláznivé. Ano, je to přímo uhozené. Ale já se vždycky celých 30 minut válím smíchy. Přestřelky mezi Nilesem a CC nemají chybu a Franina matka, to je taková třešnička - no spíš třešeň - na dortu. :)

 • poster

  Můj přítel Monk (TV seriál) (2002)

  Myslím, že vymyslet takovéhohle poťouchlého hlavního hrdinu, který bude ostatní bavit a ne iritovat, musel být celkem oříšek. Monk je s tou svou posedlostí čistotou a dokonalostí naprosto skvělý. A to jak při řešení případu vždycky chodí dokola a tak nějak podivně gestikuluje rukama a všichni ostatní čekají, co z něj vypadne taky nemá chybu. Vlastně je to takový vtipnější bratr Hercuila Poirota, ten taky vždycky všechno vyřeší za inspektora Jeppa. :)