Bratři Solomonovi (2007)

Tak tenhle film je totálně o ničem a měla sem chuť ho vypnout už na začátku... Jedna hvězdička za závěrečnou scénu, což byla jediná vtipná scéna v celém filmu.

Battle Royale (2000)

Horor s originálním námětem, až každého možná šokuje, že v každém z nás se asi vlastně skrývá vrah. Opravdu mě to nadchlo (film, ne to, že se v každém skrývá vrah ;-)

Mamma Mia! (2008)

Tenhle film měl úspěch předem zaručen - slavné písničky od Abby a známí herci. A vidět (teda spíš slyšet) zpívat Pierce Brosnana byl opravdu zážitek. :) Mamma Mia! je ztřeštěná a ničím-si-nelámající-hlavu komedie. A když říkám ztřeštěná, myslím v tom dobém slova smyslu. Po celou dobu trvání filmu jsem dělala jenom dvě věci - smála se nebo si prozpěvovala. Muzikály ze střední, jděte se bodnout, přichází Mamma Mia!

Univerzální uklízečka (2005)

Tak tohle je pravý britský humor, opravdu povedená komedie. Některé scény jsou fakt nezapomenutelné. Skvělé herecké obsazení - Maggie Smith a Rowan Atkinson nezklamali.

Juno (2007)

Chytrý nevtíravý humor s banální, ale zajímavou zápletkou, vzhledem k tomu, jak to nakonec dopadlo.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Naprosto geniální seriál, podle mě nejlepší sitcom, co byl kdy natočen. Hlavní postava Hawkeyho Pierce má charizma a srší humorem, ostatně jako všichni ostatní hrdinové. Klinger oblékající se do ženských šatů je naprosto skvělá komediální postava. V každém díle je spousta skvělých hlášek, opravdu jedna lepší než druhá. A co je na celém tomto seriálu nejlepší, není to jenom komedie, ale vykresluje taky příběhy jednotlivých postav, těžké osudy lidí ve válce, ukazuje jejich osobní tragédie a jak se proti nim snaží tito lidé pomocí humoru bojovat. Prostě je to také velmi lidský seriál.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Výborný komediální seriál se skvělými hláškami. Většina vtipů je založena na konfrontaci světa vědců a nás "obyčejných lidí". Nejlepší je asi postava Sheldona, ovšem další 4 postavy jsou taky skvělé. Vždycky se těším na každý další díl.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Mr. Beana zná snad každý a ksichtíky, které dokáže udělat jsou už snad úplně legendární a to je ještě nemluvím o těch blbostech, co provádí. :o) Prostě mr. Bean vždycky rozesměje.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Skvělý sitcom, který je typický právě svými hláškami. Ty Barnyho snad už zlidověly: "Suit up!", "Dady´s home!", "Have you met Ted?", "It will be legen... wait for it... dary!" atd :) První tři série jsou skvělé, na začátku čtvrté to začalo vypadat, že se HIMYM posouvá do žánru telenovely, poslední díly to ale napravily, takže 5 hvězdiček.