Saw 4 (2007)

Nemůžu si pomoct, ale čtyřka byla děs, což by se u hororu mohlo zdát jako kladné hodnocení, ale není. Když zapomenu na to, že základní dějová linie je stejná jako u všech předchozích, tak musím, ale vytknou jinou věc a to to, co tvůrci změnili - evidetně to byla špatná volba (jestli chtěli příběh osvěžit, měli vybrat něco jiného). V předchozích dílech si musely postavy pomáhat navzájem, aby se zachránily, tady však chodí přímo policista a za Jig-Sawa vraždí jednoho po druhém, v podstatě bez možnosti záchrany, až ta "hra" tak nějak přestává dávat smysl.

Kouzelná romance (2007)

Filmů, kde se skáče z animáku do hraného tady už pár bylo a myslím, že byly taky o dost vydařenější. Příběh o princezně ztracené v ulicích New Yorku není špatný, ale postavy se chovají dost najivně a vtipy se místy až tak nevydaří...

Terkel má problém (2004)

Tenhle animák určený dospělým se mi opravdu líbil. Sice to bylo řekněme takové "drama" s mluvou ne úplně přístupnou malým divákům převedené do animované podoby, které by v hrané podobě asi moc zajímavé nebylo, ale v téhle animované verzi to funguje dobře. :)

Štěstí na dosah (2006)

Will Smith zde podal opravdu skvělý herecký výkon, člověk se do hlavního hrdiny dokázal úplně vžít a po celou dobu mu fandil. Avšak snímek byl pro mě tak smutný, že už se na něj asi podruhé dívat nemusím.

Než si pro nás přijde (2007)

Dvojici Jack Nicholson a Morgan Freeman to spolu opravdu svědčí. Na diváka čeká dobře rozložené množství vtipných a dojemných scén, až člověk doufá, že si pro ně nakonec nepřijde...

Horší už to nebude (2006)

Hlavní dějová linie je velmi originální, a tak jsem se na snímek těšila. Ovšem film sám o sobě je natočený dost nudně a nezajímavě, takže za nápad 3 hvězdičky...

Chyťte doktora (2007)

Zezačátku mi film připadal nezajímavý a celkem nudný a říkala sem si, že mu nedám víc jak dvě hvězdičky, ovšem nápad ukázat příběh ve třech různých variantách, přičemž se ukáže, že všechny v podstatě znamenají to samé, je originální a za to musím jednu přidat, tedy 3 hvězdičky.

Občan Havel (2007)

Ve filmu se dozvíme hodně o soukromém i politickém životě našeho bývalého prezidenta. Zábavné i poučné, a tak by měl dokument, který chce diváky zaujmout, vypadat.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Opravdu dobře natočená česká komedie, hlavně hlavní herec podává slušné výkony. Humor je zde lehký (i lechtivý :) a nenásilný. Skvělé na odreagování.

Kněz je poděs (2007)

Další komedie ve stylu Robina Williamse. Žádné velké herecké výkony, ale zato spousta vydařených vtipů, díky kterým jsem se skoro celou dobu smála, takže prostě nemůžu jinak, než dát ty čtyři hvězdičky.