Aquaman (2018)

Proč tak malé hodnocení? Je to prosté! Digitální fantasmagorie! To to jako opravdu nikomu nevadilo a nikoho to nebilo do očí?! Ano začátek s povodní byl krásný, ale pak to šlo každou nadcházející scénou do kopru a upřímně když jsem poprvé viděl digitálního Wilsona, Dafoeho a Lundgrena, chtěl jsem to vypnout (navíc jsem Dolpha ani nepoznal)! Nějak jsem to v bolestech přežil až do konce a scéna v Sicílii je jasnej Tintinova dobrodružství, Bourne a jiné... Finální bitva byla naprostá digitální zívačka, ale radši končim protože jsem se z toho digitalismu tak zbláznil, že to opakuju skoro v každé větě! Výdělek filmu absulntě nechápu, ale jedno plus to má: místy to připomínalo Avatara :-)

Ženy v běhu (2019)

Naprostá sranda :-)... pravda některé herecké výkony byly sakra odbyté a předem se vědělo jak to skončí. Ale ta sranda a tak, tak to zachránilo úplně všechno :-) a díky bohu za Vetchýho :-), takhle jsem se u filmu dlouho nezasmál :-)

22. července (2018)

No myslel jsem, že to bude lepší jak Utoya... prostě zlatý střední průměr :-), po útoku a teď se omlouvám, to byla docela zívačka a oproti Utoye to utikalo sakra pomalu! Zbytečně dlouhé!!!

Úsměvy smutných mužů (2018)

Ať už jsou to drogy nebo alkohol, vždy to musí být pojaté v drsné a odpudivé formě a je to dobře! Protože to svinstvo je a ničí to hodně ať už jako člověka, nebo okolí a tak!!! Krásně zpracované a zjišťuji, že asi víc radši koukám na dramata, ovšem když jsou dobře udělaná!!!

Captain Marvel (2019)

Nebylo to jen zbytečné doplnění :-), pravda pomalejší rozjezd, ale vůbec jsem na druhou stranu nevěděl co čekat a Stan Lee moc potěšil :-) paráda

Raubíř Ralf a internet (2018)

Super jako jednička a krásně poučné s internetem :-). Jen je škoda, že děti se z toho stejně nijak nepoučí!!!

Dva muži ve městě (1973)

Je to takové zvláštní hodnocení, protože vidět to asi dřív, tak by to opravdu bylo zajímavé. Ono takhle možná bych se na to ani nepodival nebýt toho, že jsem relativně filmový maniak:-)! Ale ty dialogy a skákání scén bylo něco otřesnýho a nebýt poslední zajímavé půlhodiny, tak dám jednoznačně odpad! Na druhou stranu je zajímavé vidět, jak kde fungovalo vykonávání a udělování trestů a jak vlastně i “obyčejným” lidem bylo lhostejné někoho zabít, děje se to i dnes, takže jakoukoliv dobu nechápu!

Vadí nevadí (2018) odpad!

Hovadina, hovadina, hovadina a taky možná s*ačka!!! Jako fakt to byla stupidita prvního řádu a to jsem si myslel, že ten Hell Fest byla hovadina, ale alespoň trochu to byla sranda a koukatelný, ale tohle?

Utøya, 22. července (2018)

Takhle, abych to uvedl na začátek, tak v podstatě děsivá atmosféra je tam vytvořena myslím, že dokonale! Rozhodně bych nechtěl být v kůži dětí na táboře, protože to fakt muselo být něco hnusného! Ale přeci jen, kdyby tam byl záběr na útočníka nebo nevím. Rozhodně je skvělý nápad, že vlastně v celém filmu nebyla hudba, protože když se to stalo ve skutečnosti, tak tam asi taky žádná hudba nehrála že! Samozřejmě by to nebyli američani, aby neudělali remake, na který se samozřejmě kouknu. Tak uvidíme no

Holka z livechatu (2018)

V tom filmu se vlastně vůbec nic nestane. Jo hodně se tam svlíkaj, ale vždyť ten konec, co to jako bylo?