Pocta Karlu Gottovi (2022) (koncert)

Co dodat?!.... Když divák vidí účastníky zájezdu tohoto Goťák transportu, je evidentní, že to je pořád dokola ta samá "smetánka" naší popmusic... Takže Ztracenej, Krajčo, Absolonka s Bílou, do toho synek Mrakomora, kecat o tom bude Libča od Boka, jo a samozřejmě nikde nesmí chybět topka úlisňáků Míša Davidů. No jako nic moc. A já piča tomu dám tři hvězdy?! Figu, styď se! (no asi na mě začíná působit silvestrovský počasí a jsem okrajově rozJařenej)... 50%

Luís Figo: Přestup století (2022)

V éře Figa pro mě Luis byl vzorem, modlou, velikánem a osobností! Prožil jsem si s ním závěr základky i celou střední. Byly to ty roky s a po přelomu století (2000/01/02/03...). Měl a nosil jsem jeho dresy, plakáty s ním mi zdobily stěny pokoje, snažil jsem se sledovat každej špíl, kde se objevil, prostě nehoráznej fanatickej fanda! Zamiloval jsem se do něj! Když jsem kopal dorosteneckou ligu, Figo byl absolutní fotbalová stár, nejlepší čutálista světa, klenot! Získal zlatej míč! Rád na to vzpomínám! Ať to bylo, jak to bylo, ten borec si mě získal, provázel mě fotbalově během dětství a dospívání a šíleně se mi vryl do srdce! Tenkrát to bylo něco! Od té doby si to nesu sebou a dnes mi málokdo řekne jinak, než právě Figu... Spousta lidí kolikrát neví, proč se mi tak říká a jak mi vlastně vznikla přezdívka, kterou si vleču přes půl života. Ona fůra lidí vlastně ani neví, kdo že to byl sám Luis Figo! Takže mě nezbývá než poděkovat Netflixu, že znovu oživil někoho, pro koho jsem dejchal a vlastně dejchám dodnes po tý sportovní fotbalový stránce! (Rád bych si s tím frajerem někdy podal ruku a povodil ho po place!) 100%

DC Liga supermazlíčků (2022)

Ještě, že jsem si ty placený kanály domů pořídil! Moje drobátka se po tom můžou utlouct! A to je potom záruka spokojenýho rodinnýho života s kopytama u lustru a kávičkou v przouře! Juchůůůů! 60%

Halloween končí (2022)

Míša opět jel, jel a jel až teda nějako tak v klídku lacino dojel.... Nevím, nemůžu se zbavit pocitu, že takhle by našláple rozjetá, solidně pokračující "trilogická" flákota o hororové legendě končit prostě neměla! Nejsem přísnej divák (pokud mě opravdu něco hrozně moc nenasere), nejsem kritik a z kina si ani neodnáším (krom skvrn haderních po pivu, či majdě vypadlé z labužníkova tajemství) špatný pocity a hodnocení bijáku... V tomhle případě mě cesta domů z biografu fakt srala, páč jsem si kladl otázky, proč takovej konec...?!...?!... Z úcty tři slabý stár. 50%

Samaritán (2022)

Já těm našim legendám přeju i v tom jejich šíleným věku točit pořád nějaký povedený perly! Sly je geniální v tom, že on prostě ten čas a věk umí stále parádně obelhávat! Samaritán mu možná není šitej na míru, ale on si postupem minutáže v bijáku tu míru na sebe přešívá a přešívá a jde mu to opravdu slušně! Žádnej propadák nepřišel, všichni kritici choďte směle směr ku piči! Naopak překvapení a to hlavně proto, že si to Stallone pořád suše dává a že na to hlavně furt má! 65%

Maxinožka 2 (2020)

Já osobně se divím, že po jedničce se mohlo ještě kopnout do základu a vytvořit druhej díl... Fakt nepochopitelný. Prostě blbost, která si jede ve stejným hávu jako ta předchozí šlamastika. Ale! Ano, ale! Moje děti to žerou plnejma a já jsem holt občas hodně přecitlivělej... Ty tři tam skrz ně plácnout musím! Ale nekoukejte se na to :))... 50%

Princezna rebelka (2021)

Obyčejná pohádka o neobyčejné dívence, viděna v obyčejným kině s neobyčejnou dceruškou! Byl u toho i můj obyčej, ovšem vedle něj seděl i neobyčejný synek. Obyčejný jídlo a pochutiny nám servírovala neobyčejná moje žena. My obyčejně žrali a vlastně se neobyčejně díky této rodinné idylce a chvilce bavili! Náš obyčejný den se díky Princezně rebelce stal neobyčejný! 60%

Tom a Jerry (2021)

Starej dobrej Space Jam opět ožívá a v dnešní době se tenhle devadesátkovej kabát vyprašuje ve studiech za klapkou celkem často. Ono to zas už tolik nefunguje, jako kdysi, páč tenkrát to bylo něco, každopádně je to určitě na jedno skouknutí libový a dá se to v klidu přežít... Ovšem kámoši jak hrom jsou jen jedni a to ti, na kterých jsme mi kucííí osmdesátkový vyrůstali! 55%

Jan Koller: Příběh obyčejného kluka (2022)

Co si budeme povídat... Je to těžce přitažený za poslední zbytky chlupů na palici Jeníka a dokreslený to je taktéž solidně! Klasická brnkačka na city a pasáže k dojetí diváka nemůžou chybět. Nicméně forma jakou je to natočený a celkově ta omáčka okolo Dina na mě působí skvěle a funguje na jedničku! Navíc já jako milovník fotbalu a to samozřejmě hrdě toho českýho, nemůžu nikdy jít proti Jendovi, kterej patřil do té top nejlepší a nejslavnější generace českýho nároďáku a dokonce celá hra byla strategicky postavená především na něm, na jeho sklepávačkách a gólech. Jsem opravdu upřímně šťastnej, že mě tihle borci v životě neminuli, že jsem je mohl pospolu sledovat a že jsme tady u nás někdy takovou reprezentaci měli! 90%

Vidlík má otázečku (2019) (seriál)

Jo Vidlík to je klasa! Jako fotr, při pohledu na moje dva caparty zírajíc na tyhle "skeče", zamačkávám slzu a roztíkám se dojetím! A to mi stačí! (mimochodem, čtvrtej díl s Woodym, kde v druhé hlavní roli vystřídal Buzze právě Vidlík, mě samotnýho docela baví!). 65%