Equilibrium (2002)

Zajímavý námět na film, připomínající v mnohém jiné filmy dob minulých i současných. Zpracování je velice povedené a soubojové scény jsou opravdu skvostné. Opravdu povedený snímek, který si zaslouží pozornost. 8/10

Game Page (1998) (pořad)

5/10 a to jen za tu komerci co se tam děje, jinak je to fajn pořad, který zatím nemá obdoby.

Gravitace (2013)

Kvalita zpracování vesmírného příběhu o opravě teleskopu a nehodě která se stane je skvělé. Po vizuální stránce je jen málo filmů, které by mohli Gravity konkurovat. Nicméně Fizika dostala na frak a Sandra tomu fakt na vážnosti nepřidá. Stejně tak by se dalo zajít na nějaký film o vesmíru zpracovaný ve 3D a zážitek by byl asi stejný. Krásný, úžasný nápad, nicméně příběhově tak slabý, že se mi na to ani nechce podruhé koukat. (Tedy chce pokud chci machrvat kvalitou grafiky na PC). 5/10 a to jen za to "3D"

Hranaři (2011)

Pokud se chce někdo podívat jak to v našem státě vypadá dle filmařů, tak prosím jen směle do toho. Za celé trvání filmů jsem nepřestal věřit, že si někdo dělá srandu. Fakt mi to připadalo jako dokument ze zoo, a poslední část filmu mi to i potvrdila. Nevím co by se k tomu dalo říct, ale doufejme že se toto nebude brzy opakovat. jednu to má jen za herecké obsazení.

M*A*S*H (1972) (seriál)

M*A*S*H jsem viděl snad tisíckrát a furt mě baví každý díl. Pokud narazím náhodou v televizi na nějaký díl, tak v 90% se na něj podívám, i když jsem ho už třeba viděl. Opravdu na tu dobu skvělé.

Moon (2009)

Velice dobře zpracované téma, které bez pochyby zaujme mnoho lidí. Ovšem rozhodně bych od něj nečekal, že překvapí. Již po chvíli je jasná zápletka a konec filmu je v podstatě nepřekvapivý. Příběh se vyvíjí poměrně plynule, bohužel až moc přímočaře. Každopádně se jedná o skvělý nápad a rozhodně diváka zaujme co vše se dá udělat v podstatě 6 hercích. Neurazí, a možná i zaujme.

Náhradníci (2009)

Upřímně řečeno jsem od tohoto filmu nečekal kdoví co. A toto neočekávání mi přineslo strávitelnou podívanou se staronovým tématem a nepřekvapujícími zvraty. Bohužel mě nemile překvapil celý děj filmu, který se dal až moc dopředu předvídat. Každopádně se tento film dá strávit a možná někomu zpříjemní večer. 3/5.

Na hraně temnoty (2010)

Bohužel musím říct, že mě tento film nemile překvapil. Když jsem si četl recenze, očekával jsem mnohem, ale mnohem, více akce než jaké jsem se dočkal. Příběh byl velice dobře připravený a finále sice čekatelné, nicméně také poměrně dobře připravené, ale vše co bylo mezi tím, bylo na můj vkus až moc pomalé a ne zcela jasné. Mnohem lépe by bylo, kdyby raději producenti upustili od "filozofování" jak je společnost a vládnoucí vrstvy zkorumpovatelné, a že je nemůže nic a nikdo zastavit, a dali se na dráhu sice zamotaného a spletitého "spiknutí", ale zato opepřeného nějakou tou akcí. Mrzí mě také ne zcela jasně definovaná postava Winstona. Mohl dostat mnohem více prostoru jak se objevit. 5/10 za příběh, i když nedokonalý.

Na život a na smrt (2013)

Super zpracování vojenské tématiky. Poutavý příběh s prvky amerikanizmu a vyzdvyhnutím odhvahy a nesmrtelnosti americké armády. Neurazí, a možná i pobaví, nicméně příště by to chtělo méně "supermanovských" postav. 8/10

Nebezpečný kód (2000)

Tento film je založen na zkutečné osobě Kevina Mittnicka, a ukazuje minulost hackování, přičemž přidává i mnoho humoru. film je samozdřejmě určen výhradně pro diváka, který rozumí IT. Pro ostatní se asi bude jednat o brak. Každopádně je to jeden z mála filmů, kde josu ukázány zkutečné začátky hackování ve světě a také metody sociotechniky.