Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 8 bodů
Lusiija
Lucie
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Krimi
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Avengers
(2012)
Nedotknutelní
(2011)
Warrior
(2011)
Počátek
(2010)
Hvězdný prach
(2007)
Requiem za sen
(2000)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Dokonalý trik
(2006)
Gothika
(2003)
Naboso
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(8)
katzenliebe
pórek
sheeniS.
Jakira
luukkyy
v.sto
Elephant13
huug