Na hraně zítřka (2014)

Báječně jsem se bavil, jediný co mi chybělo byl popcorn, protože jsem přišel pozdě do kina.. Nebudu řešit logičnosti, nebo vykrádačky, jsem rád, že vůbec pracovali s časovými paradoxy. Je to prostě zábavné s dobře se vyvíjejícím scénářem. Tom a Emily se mi moc líbili, snad s ní nezačne chodit i v realu, to by nám jí dojebal u scientologů. A Tom opět ukazuje, že umí hrát. Jeho vývoj od vyděrače k záchraně světa mě náramně bavil.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Naštěstí jsem to viděl v pracovní době, takže nebrečím. Ještě mě za to zaměstnavatel platil.

Predátor (1987)

Jeden z pilířů devadesátých let. Kdo u toho neslintal blahem, jako by nežil..

Predátor 2 (1990)

Jiný film úplně někde jinde..

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

Afektovaný buzík navštěvuje fakt zajímavý destinace. V ulítlosti ho překonala jen Thajská kuchařská celebrita. Fred celou dobu nezavře hubu, dívím se, že ho někdo nemajznul po palici. Ze všeho je vydřený jak puberťák z orgastický šukanice. Osobně si myslím, že jeho vaření stojí za prd, dle rozpačitých výrazů pohoštěných. Jeho výkony na mopedu nebo člunu ukazují, že je taky totální nemehlo. A hysterická scéna s tarantulí v Kambodže mě přivedla k záchvatu smíchu, chudáček vyklepaný Fredík. :-) Fred je prostě unikum této cestopisné seriálové vařečky.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Málokterý film se stane naprostou klasikou známou napříč celou společností. Hasta la vista, baby identifikuje každý, stejně jako prezervativ. Humanistický podtón, kdy si plechový Arnold začne vážit života, vyzdvihne humánost proti chladné kalkulaci bezcitného stroje. Nakonec se T-800 stává takřka Johnovi fotrem..

Vetřelci (1986)

Takhle má vypadat dvojka! Vytesat do kamene. Každou z postav znám jako své boty. Děkuji Jamesi.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Profesionálně odvedený počin: romantická komedie s Hughem Grantem... Nic převratného, neuvěřitelně předvídatelné. Třetí hvězdu dávám za úchylné indické aranžmá ústředního duetu. To snad byli autoři zhulení. :-) Nevím proč, ale Alex Fletcher mi strašně připomínal Richarda Hammonda z Top Gearu.