Blade Runner (1982)

Pro mě srdeční záležitost. Naprosto neuvěřitelná atmosféra s úžasnými detaily v každém záběru. Hromadu scén mám stále před očima.

Vražedné pobřeží (1991) (seriál)

Nick Slaughter se stal trvalou součástí našich životů, každý víkend. Slyším první tóny znělky a okamžitě se to vrací, včetně Spidera. :D

Odpadlík (1992) (seriál)

Ta znělka! Reno na mašině. A k tomu Bobby šestizabiják. :-)

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Skoro nehodnotitelné. Nějaká cynická část mého nitra se posmívá. Že jednou také dospěji do věku, kdy na to budu fascinovaně zírat, nekontrolovatelný třas bude tančit mými končetinami a zvlhlé oči prozradí, jak hluboké emoce to ve mě zvedá. Ale možná si ty ztracený kamarády prostě vygooglím...

Top Gun (1986)

Je to PROPAGANDA!!! Ale miluji Tomcaty.

Nekonečný příběh (1984)

To hodnocení asi víc odpovídá nostalgii a dětské zamilovanosti do tohoto filmu, než jeho skutečné kvalitě. :-)

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Po první polovině jsem si říkal nejlepší komixový film poslední doby, aby od půlky spadnul do průměru s lacinými zvraty a předvídavostí, vše zalito patosem.

Enderova hra (2013)

Knižní předloha je má oblíbená. Film zachycuje z mého pohledu většinu důležitých point, ale působí jaksi ploše a teenegerovsky. Nevzalo mě to za srdce. A jen proto, že jsem věděl, jaké je finále, tak jsem v klidu vyčkal na závěr.