Anethia

okres Rychnov nad Kněžnou
studentka

• 9.12.2014  20:58
    Fargo (TV seriál) (2014)

Fargo je pro mě jednoznačně výjimečná, nezařaditelná a místy vtipně šokující dokonalost. Naprostou jedničkou byl Martin Freeman, avšak ostatní herecké výkony i postavy do děje naprosto zapadaly a neměly chybu. Dávám 100%.

• 20.9.2014  22:25

Ta poslední projížďka neměla chybu, vlastně celé video.

• 20.9.2014  20:42
    Ravenswood (TV seriál) (2013)

Není to špatný oddychový seriál, lze u něj dělat i něco jiného než sedět a hltat každou minutu. Nicméně na mě působí až moc naivně mysteriózně s dost předvídatelnými událostmi a nechybí vždy bezchybně vypadající postavy.

• 28.8.2014  20:39

Takové milé, proč ne?

• 28.8.2014  19:22

Jsem velmi ráda, že jsem stihla záznam a nenechala si ujít návrat Monty Pythonů na pódium po čtyřiceti letech. Zopakování starých skečů rozhodně neztratilo své kouzlo ani kvalitu, například Blackmail byl posunut o několik stupňů výš. Atmosféra byla úžasná a pomyslnou třešničkou bylo, když si dokázali udělat srandu i jeden z druhého (Parrot Sketch/Cheese Shop Sketch). Souhlasím, že mohlo být o trochu méně tanečních čísel, ta však nekazila celkový dojem. Vzpomínka, která byla na konci věnována Dr. Grahamovi Chapmanovi mě chytla za srdce.

• 15.8.2014  14:15
    Full Circle with Michael Palin (TV seriál) (1997)

Jeden z nejlepších dokumentů, co jsem kdy viděla. Michael se chová krásně přirozeně, je spontánní a velmi vtipný. Full Circle jednoznačně stojí za shlédnutí.

• 13.8.2014  19:50

Oceňuji, že tento horor není postavený na obyčejných lekačkách, které ve velké míře kazí dojem z filmu. Ačkoliv tento žánr nepatří mezi mé nejoblíbenější, musím uznat, že jsem si ''V zajetí démonů" užila.

• 8.8.2014  21:30
    The Graham Norton Show (TV pořad) (2007)

Graham je výborný moderátor, který dokáže navodit pohodovou a vtipnou atmosféru a zároveň dokáže do zábavy zapojit celý sál.

• 8.8.2014  14:50
    Od pólu k pólu (TV seriál) (1992)

Zajímavý dokument se sympatickým a vtipným Michaelem Palinem. Během sledování jsem se několikrát od srdce zasmála, on se na to prostě hodí.

• 6.8.2014  16:29

Příběh má úžasně jinou atmosféru, jiné postavy a odlišné prostředí.

• 6.8.2014  16:10
    Monty Python - málem pravda (TV seriál) (2009)

Až na otravné úvodní titulky, to byl velmi příjemný a zajímavý dokument o vynikajících Monty Pythonech.

• 29.7.2014  22:43
    Monty Python v Hollywoodu (divadelní záznam) (1982)

Víc než příjemné překvapení, tohle bylo naprosto dokonalé! "I know what I like!"

• 24.7.2014  18:41
    Derek (TV seriál) (2013)

Miluji, když shlédnu film nebo seriál, který ve mně něco zanechá. Derekovi se to povedlo.

• 25.4.2012  19:19

Vynikající válečný film. Vylodění v Normandii je dech beroucí scéna, natočena tak realisticky, že se cítíte přímo, jako tam sami byli. Chcete-li poznat, co je to válka, tak tenhle snímek vám to spolehlivě ukáže.

• 25.4.2012  19:17

Četla jsem knihu a viděla film a myslím, že Stephen King může být více než spokojen. Zůstal ve mně nezapomenutelný pocit. Tento film se řadí mezi nejlepší dramata, co byla kdy natočena. Ačkoliv ho znám už celý nazpaměť, tak neodolám a film si vždy opět pustím.

• 22.4.2012  19:41

Vynikající film, který mě pokaždé rozesměje. Je to geniální parodie, která je originální, nepřekonatelná a jediná svého druhu. Život Briana se nedá pořádně popsat, ten se musí vidět.

• 22.4.2012  19:39

Tento druhý díl se mi líbí více než první, ale na druhou stranu zde nacházím scény, se kterými nejsem plně spokojená. Při mučící části s hudbou od Schuberta jsem měla husí kůži, ale následovalo zklamání. Až moc akční scéna odehrávající se v lese byla opravdu příliš. Robert Downey jr. opět zazářil.