Dexter (2006) (seriál)

Tak a seriál nám skončil. Dlouhých osm let mě Dexter bavil, štval, děsil a šokoval a to se mu zadařilo i na konci. Ne všechny série jsou stejně dobré, ne všechny díly mají šťávu, ale nehodlám snižovat. Tenhle seriál i přes spoustu nedomyšleností a seků vyčuhuje nad ostatními seriály pořád dost a stojí za to to vidět. A že si ho taky pustím znova od jedničky! Budeš mi chybět, Dexi.

Argo (2012)

Film rozhodně stojí za vidění, i když si nejsem jistá, jestli ho chci vidět ještě jednou.. Takže přirozeně nevím, jestli mám dát plný počet. Ale asi jo, zaslouží si to. Má to náboj, vtip a snad i poselství.

Arrow (2012) (seriál)

Vynikající. Do posledního dílu napínavé, sice je Oliver občas na facku a jeho tvrdohlavost může lidi hodně srát, ale.. Pořád je se na co koukat. Skvělé bitky, romantika, napětí. Těším se na druhou sérii, i když mám i lehce obavy, že to nebude tak .. dobré? Ale zase na druhou stranu je toho ještě hodně, co o ostrově nevíme a prý se tam má objevit i jiný superhrdina, no tak jen do toho :)

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Musela jsem tomu přijít na chuť. Zezačátku mě to strašně nebavilo, ale když je člověk nemocnej a v telce nic kloudnýho nedávají, spokojí se s tím nejmenším zlem. A ze zla se stala zábava. Ani nevím, kdy se to zlomilo a kdo na tom měl největší podíl, ale teď ty nerdy mám moc ráda a baví mě čím dál víc. :)

Mocný vládce Oz (2013)

Dost zklamání, čekala jsem něco velkolepějšího asi. Možná jsem příliš rozmazlená digitálními triky, ale tady mi ty nedokonalé kulisy občas až lezly na nervy. A samotný příběh taky žádná sláva. Po pár dnech si z toho ani nic moc nevybavuji, tak nezáživné to bylo.

Nezapomeň na mě (2010)

Achjo. Čekala jsem romantiku, té se mi dostalo. Drama taky bylo dost, ale jako ten konec? To jsem nečekala. Snad bych dala i pět hvězd, kdyby to nebylo hozeno do toho hrozného úterý. To bylo moc. Ale jinak je to krásné, hudba podmanivá, Pierce i Robert skvělí, Emilie hrozně potěšila, chvíli jsem se zasekla, odkud tu holku jenom znám a ono Bella z OuaT.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Velmi povedené, neotřelé sci-fi. Výkon malého Pierce mě dostal.. teda dámy a pánové, nevím jak vám, ale mně se opravdu zastavoval dech a vstávaly chlupy na těle, když se do toho opřel. Rozhodně doporučuju.

Casino Royale (2006)

Myslím, že jsem s Craigem začala od špatného konce. Skyfall je opravdu někde v průměru, ale tohle dílko.. Tohle je luxus! Od začátku do konce to má švih, vtip a Eva Green.. Jedna z nejhezčích Bondgirl, co jsem kdy viděla.

Království nebeské (2005)

A víte vy co? Jděte do háje s tím vaším pokrytectvím a haněním všeho, co je hezké. Ten film je nářez a kdo neviděl prodlouženou verzi, tak udělal obrovskou chybu, protože ta tomu filmu dává skutečnou duši a sílu. Hrozně mě mrzí, že se tahle verze neobjevila v kinech, možná by to nebylo tak strhané kritikou. I když kdo ví. Za mě prostě doporučuji! Hudba dokonalá, příběh starý jak Jeruzalém sám a stejně tak křehký a dojemný.

Legenda (1985)

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek. Pohádek pro dospělé spíš, protože jako malá holka jsem z téhle pohádky měla noční můry. Krásný příběh, hudba, o vizuálu ani nemluvě. Tom se mi tu moc líbí, hraje výborně. Ale stejně nejlepší jsou skřítci. A pán zla, samozřejmě. Na ten jeho čvachtající trůn nezapomenu do smrti. :D Rozhodně doporučuji všem, kdo mají rádi fantasy. Nebo Toma. Nebo oboje.