celnarova

okres Brno-venkov

<< předchozí 1 2
    • 26.10.2017  19:44
    La La Land (2016)

Chemie mezi Emmou a Ryanem opravdu na plátně funguje. Jsou skvělí pár před kamerou. Přípomínají mi klasický filmový par devadesátých let Leonarda DiCapria a Kate Winslet. Opravdu krásné zpracování klasických muzikálů. Vzali to nejlepší a spojili to dohromady a tak mohl vzniknout asi jeden z nejlepších muzikálových filmů co jsem viděla. Nesmírně děkuji za ukončení celého příběhu. Už jen kvůli tomu, že tam nedali klasický filmový happy end, ale opravdu ten film přiblížili skutečnosti. Propracování do nejmenších detailů. Hudbu si snad musí zamilovat každý i když není milovník Jazzu. Davám 5 hvězd a jinak film hodnotím na 100%.

• 10.1.2017  01:34

Nádherný film o jedné noci, dvou lidech a jejich životními problémy, které sem jim spolu za tu noc povede vyřešit. Chris Evans je skvělý herec a jeho režie úchvatná. Těším se na další jeho filmy. Scéna v hotelovém pokoji je velmi autentická, vypadá to opravdu jako kdyby se hlavní postavy několik hodin spolu bavili. Nevím jak se to Chrisovi povedlo takto zachytit, ale klobouk dolu. Takových filmů více.

• 9.1.2017  22:55

Nevím čím to je ale Miles Teller není typický americký hezoun, ale něco vás nutí ho mít rádi a pak zjistíte že ho žerete :D. Klasická americká romantická komedie, kdy přesně víte, co se stane a jak to dopadne hned na začátku. Prostě občas je potřeba takových filmů.

• 9.1.2017  22:41
    Komorník (2013)

Opravdu krásný film, jak jsem tu viděla tak někdo napsal že to nemělo obsahovou sdělnost???? To je životopisný film, který popisuje život jednoho komorníka, nevím co by lidé chtěli mít vše v životopisném filmu. Prostě krásně zpracováno. Téma rovnoprávnosti afroameričanů mě vždy láká. Třeba krásný film je The Help cz je to Černobílý svět, který je na stejné téma.

• 9.1.2017  22:37

Sice jsem filmu dala před dlouho dobou tři hvězdičky ale asi to změním na čtyři jelikož se k filmu vracím což mi trochu mění názor. Taková klasická americká oddechovka.

• 9.1.2017  22:32

Jak to tady tak sleduji, tak Nerve je film, který milujete nebo nesnášíte. Je to skvělé sci-fi z možná blízké budoucnosti. Je to dobrý příklad toho, kam nás může moderní doba plná sociálních médií přivést. Ten film mě hodně chytil a určitě se na něj ještě podívám.

• 9.1.2017  22:28
    Sousedi (2014)

I když je to klasická americká komedie plná nereálných situací, tak ode mě má 4. A za herecké výkony které předvedl vždy skvělý Seth Rogen a mladý nadějný Dave Franco. Co dodat? Jo taky tělo Zaca Efrona by mělo být zmíněno :)

• 9.1.2017  22:24

Opravdu věřím, že kdo nemá rád Tima Burtona, tak mu nebude při chuti ani tenhle kousek z jeho dílny. Ale já jsem, jako skoro vždy, byla nadšená z tohoto fantasy filmu. Burton tentokrát neobsadil svoje oblíbené herce a možná udělal dobře. Ty efekty jsou vynikající až dech beroucí. Celý příběh je krásný i když je to ten typ filmu, který budu muset zhlédnout ještě jednou. Občas jsem se ztrácela, ale na celkovém dojmu mi to neubralo. Prostě za mě má Burton asi skoro vždy 5 hvězdiček.

• 9.1.2017  22:10

Film přesně pro ty, kteří chtějí spotřebovat dvě balení kapesníčků během půl hodiny. Takové filmy mám až moc ráda. Skvělé herecké výkony, které jsem ani nečekala. Opravdu musí být těžké hrát celou dobu z kolečkového křesla. Příběh je krásný, má hlavu a patu. Každý možná čekal, že si to nakonec s eutanázií díky Lousie rozmyslí. Ale o tom to je a proto je to výborný film.

• 9.1.2017  19:20

Bohužel nemohu dát žádné hodnocení, protože jsem film neviděla celý. Po hodině jsem to nevydržela a film vypnula. Prostě mě to ničím nechytilo. Hlavní postava 30% další postavy dohromady 50%. Film jsem chtěla vidět po zhlédnutí traileru, ale jak jsem zjistila v traileru byli opravdu ty nejzajímavější scénky z celého filmu.

• 9.1.2017  19:05
    Chlapectví (2014)

Rozhodně dávám plný počet, už jen pro to že film se točil dvanáct let. Pocta za vytrvalost. Další obyčejný příběh, jedné obyčejně neobyčejné rodiny. Prostě tyhle příběhy mě baví. Skvělé obsazení, hlavně jsem ráda, za to že se to natočilo se stejnými herci, u jiných filmů se prostě najde někdo podobný, který hraje starší verzi.

• 9.1.2017  18:49

Film je krásný, chytlavý, příběh krásně napsaný. Co k tomu dodat? Jen bych přidala k popisku fantasy. Je tam toho tolik co je potřeba vstřebat. Příběh je každopádně krásný, sice nereálný. Ale k tomu filmy jsou aby byli někdy nereálné, tak jako knihy.

• 9.1.2017  18:14

Další skvělý film u kterého si přeji aby neskončil. Příběh je napsaný opravdu uvěřitelně. Není to klasické americké kliše, není to žádný extrémní doják, u kterého by tekly slzy proudem. Je to prostě krásný film, který se netočí každý den. Vím, že ne každý má v oblibě takové normální filmy ze života. Ale tenhle film je tak skvěle zpracovaný, čekáte něco víc, ale pak zjistíte že vlastně je to přesně ze života a že vlastně něco navíc by bylo zbytečné. Nechápu hodnocení některých uživatelů. Rozhodně to není odpad, ale názor každý může mít jiný. Ale 56%???!!!! já bych dala rozhodně 80%

• 3.1.2014  11:17
    Bez kalhot (2012)

Film doporučuji pro dámské jízdy :D určitě je se na co dívat plus skvělý příběh

• 3.1.2014  11:13

Rozhodně dávám plnou palbu hvězdiček, za skvělé zpracování filmu a přiběhu který vás musí chytnout za srdce. Jak je dětská fantazie obrovská je neskutečné a myslím že mnoho z nás na tohle období už zapomělo, jak jsme uměli si cokoliv v hlavě vytvořit. V tomhle případě si "Dítě z Marsu" vymalovalo svět podle sebe, aby dokázal přežit v trvdé realitě.

• 3.1.2014  11:03

Skvělí snímek jak se jeden člověk dokáže vyrovnat s životními událostmi. Nejdřív mě to přišlo jako dobře ulítlá komedie, ale pak to začalo nabírat na vážnosti, kdy doktorka objevovala Larsovo trápení. Přesné popsání žánrů nejdřív komedie potom drama....

• 3.1.2014  10:57
    Jeden den (2011)

Jenom malý dodatek k obsahu.....není to o to že by spolu trávili jenom jeden den v roce, ale pouze to ukazuje události z jednoho dne v roce dvou lidí. Jinak film mě totálně dostal. Jeden z mála filmů, které si ráda pouštím znovu.

• 3.1.2014  10:47

Rozhodně dávám tři hvězdy za odvahu hollywoodských herců hrát v takhle ulítlém filmu :D taková oddechovka

• 3.1.2014  09:38
    Elektra Luxx (2010)

Skvělé pokračování filmu ženy v nesnázích, které rozvíjí děj pouze jedné postavy. Nevím proč vzniklo pokračování pouze o Elektře Luxx ale určitě se to povedlo i když opět mohlo být lepší filmové zpracování.

• 3.1.2014  07:58
    Atlas mraků (2012)

Ve filmu jsem se hodně ztrácela a proto ještě nehodnotím a podívám se na film ještě jednou

• 3.1.2014  07:50

Zpracování filmu by si rozhodně zasloužilo zlepšit. Ale za příběh dávám 4 hvězdičky.

• 20.2.2013  19:55

Úžasný film, kde Sean Penn podal skvělý výkon jako mentálně postižený, který bojuje o svou dceru. Taky Michelle Pfeiffer je asi v tomto film nepřekonatelná. Před shlédnutím filmu sem byla hodně skeptická vůči Seanovi v roli mentálně postiženého, ale dokázal mě na 100% přesvědčit. Nemůžu než dát plný počet.

• 19.2.2013  21:00

Tomuto filmu dávám krásné tři body. Kdyby tam nebylo tolik kýčovitých momentů a tyto momenty by byli více vážnější tak bych dala aji plnou palbu bodů. Jinak příběh jako takový se mi moc líbil a nejvíc proměna Toma Hankse. Ta se jim opravdu povedla. Z nudného a nezáživného člověka udělali sexy chlapa v nejlepších letech.

• 18.2.2013  18:51

Chápu, že někteří lidé když viděli tento film tak očekávali spíše sci-fi než velmi citlivý film a já jim to nezazlívám. Holt někdo není na romantické filmy. Já když vidím tento film tak mi i ukápne slza :). Jenom mám menší výtku k popisu filmu, protože jak je napsáno že když se Andrew vrátí ze své cesty kde hledal podobné jemu a že s malé slečny se stala dospělá žena, tak to omyl. Protože ta dospělá slečna není Amanda ale její vnučka Portia. Bohužel nevím kdo tyto popisy spravuje tak to píši sem :).

• 27.1.2013  15:37
    Rock of Ages (2012)

Pokud člověk tohle nebere vážně je z toho dobrá satirická komedie. Proto dávám 4 hvězdičky....

• 22.5.2012  18:06
    Saturnin (1994)

předpokládám že pro lidi co nemají rádí anglický humor to moc není dobrý film ale já ho mám ráda a vždy se u něho nasměju......jinak nevím jestli ste si všimli ale když teta Kateřina pila tu slivovici tak jí tam zůstalo víčko :D

• 8.5.2012  21:29
    V peřině (2011)

Když sem přemýšlela na co bych se podívala...napadlo mě že sem ještě neviděla v peřine....řikám si podívám se jak si na csfd.cz stojí.....díky moc za tuhle stránku...ušetřila mě filmového propadáku....

• 17.4.2012  19:39

Hned první co mě uhodilo do očí byla jedna z prvních scén kdy jede v autě ale bohužel klíče v zapalování chybí....myslim že je to dost podstatný problém :)

• 11.4.2012  22:52

Tenhle film se dá jenom milovat nebo nenávidět.....a já ho miluju.....ke mnoha filmům by ste dokázali najít podobný ale tenhle je svým příběhem a zpracováním naprosto unikátní

• 7.4.2012  17:14

real life......fictional story of a life.....Tenhle film je dokonalou ukázkou toho jak jednoduše a dokonale se film dá natočit.

<< předchozí 1 2