Mr. Iglesias (2019) (seriál)

Gabriel patří mezi mé oblíbené komiky, takže jeho obsazení vítám. Tady má přímo hlavní roli. Jeho přízvuk a grimasy jsou stále perfektní. Bohužel ostatní herci moc nezaujmout až na pár vyjímek. Občas to je vtipné a občas trapné. Škoda, čekal jsem trochu víc, ale i tak to za podívání stojí. 65%

Gentleman Jack (2019) (seriál)

Dobře natočené, líbí se mi jak hlavní hrdinka mluví k divákům. Hlavní role perfektní. Celé to je zábavné, občas akční a sexy.

Policajtky z L.A. (2019) (seriál)

Má jit o spin-off Mizerů, takže tu máme hodně podobného. Dvě snědé policistky, auťáky a hodně akce. Alba vypadá pořád dobře. Příběh mě moc nezaujal. Akce je občas trochu přehnaná. Efekty nic moc. 40%

LOVEní (2019)

Ester docela ušla, ale zbytek postav spíše otravoval. Vtipné to moc nebylo, zato předvídatelné jo. Potěšilo aspoň to, že se to točilo v Pardubicích a člověk zná ty místa ve filmu na živo. 40%

Tajný život mazlíčků 2 (2019)

Podobné jako jednička, která mě bavila možná o trochu víc. Linie s chlapečkem mě moc nebrala, s tygrem docela ušla, ale ta s kočkama byla moc fajn. Jinak Hart a ten jeho králík jsou po audio stránce nejlepší. 60%

Ad Astra (2019)

Po vizuální stránce to je výborné, bohužel po příběhový to je docela nuda. První polovina filmu nabídne trochu té akce a je zábavnější (piráti, opice), druhá už spíše nudí. Film se docela vleče a klidně mohl být o půl hoďku kratší. Bohužel jsem očekával něco jiného, tak jsem z kina odcházel trochu zklamán. Potěšila aspoň hromada známých tváří ze seriálů a polovina posádky z Vesmírných kovbojů. Celkově to není špatný film, ale člověk musí být připraven, že jde spíše o drama, kde hlavní roli hraje vztah mezi hl. hrdinou a jeho otcem a vliv vztahu na jeho mentalitu a k tomu dostanete krásné záběry vesmíru. Kdo jde na akční scifi nebo aspoň dobrodružné scifi, tak bude spíše zklamán. 70%

Všechno je jinak (2019) (seriál)

Tohle se teda nepovedlo. Místo vtipné, spíše trapné. Vůbec nic mě nebavilo, maximálně Lištice a její žabák. 20%

Podnik na Pigalle (2018)

Příjemná lechtivá komedie, která trochu tíhne k vážnější notě. Odlehčení v podobě točení tématických porno snímků pobaví. Holky jsou pěkný. Lellouche je sympoš. Canetovi člověk musí závidět tu sprchu. 60%

Důvěrný nepřítel (2018)

Čekal jsem to horší. Thriller s nádechem scifi z česko-slovenských končin je neobvyklý jev. Podobný příběh už tu byl, ale zpracování docela ujde. Herci taky nejsou špatní, hlavně Marcinková. Možná mohli tvůrci trochu přitvrdit a hrát na hororovou notu. Film mohl být taky třeba o něco kratší. Celkově to ale není tak špatné. Trošku WTF scéná, když dům uspokojuje hlavní hrdinku. 55%