Smrt nás spojí (2019) (seriál)

Byl jsem nalákán na komedii, ale z komedie je spíše drama. Občas tam nějaký fór je, ale minimálně. Natočeno a zahráno to je slušně. Potěšili zvraty v každé epizodě a nakonec se mi to i líbilo i když jsem nedostal slíbenou komedii. 70%

Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Čekal jsem nějakou řezničinu a pořádný lekačky, ale ani jednoho jsem se nedočkal. Film mi přišel dost dlouhý a nudný. Škoda času. 30%

Úniková hra (2019)

Čekal jsem trochu víc hádanek a složitější dostávání se z místností, zdálo se mi to docela jednoduchý. Trochu mi to připomínalo mix Kostky a Saw, akorát bez násilí. V obsazení potěšili Tyler Labine a Deborah Ann Woll. Závěr mě moc nezaujal. 60%

Čertí brko (2018)

Moderní pohádky už nemají takové kouzlo a většinou jde o blbosti. Čertí brko je relativně slušné a docela i koukatelné. Co se pohádek z poslední doby týče, patří mezi ty lepší. Vetchý opět fajn. Vynálezy trošku mimo, ale asi si to žádá dnešní doba, aby i čerti byli moderní. Po nějakým tom týdnu už ani nevím o co pořádně šlo a opáčko asi nehrozí. Zůstanu věrný osvědčené klasice, která nikdy nezklame (S čerty nejsou žerty). 60%

Equalizer 2 (2018)

Jedničku si už moc nepamatuji, tak jsem neměl ani žádná extra očekávání. Bohužel i tak jsem byl docela zklamán. Čekal jsem slušnou akční podívanou, ale moc akce tam není a jen něco málo je ucházející. Finále mě nijak nezaujalo. Film zbytečně dlouhý a občas nudný. 55%

Milenec (1992)

Hezký příběh o lásce z trochu exotické lokace. Zasazení do dané doby a lokality potěšilo. Herecky povedené. Příběh bavil. Hlavní herečka kouzelná. Asi si zopakuji brzo Lolitu. 70%

Sbohem děcáku (2017)

Zajímavé téma, dobře natočeno a slušný výběr lidí s jejich osudy. 70%

Ten, kdo tě miloval (2018)

Tak to bylo teda tragické. Chudák Hynek Čermák, doufám, že dostal aspoň slušně zaplaceno.

Malá bubenice (2018) (seriál)

Po The Looming Tower další pecka. Opět se řeší bomby, ale máme tu jinou lokaci. Herci jsou fajn, hlavně opět výborný Alexander. Florence je taky není vůbec špatná. Příběh je napínavý a celé to je dobře natočené. Sledování jsem si užil. 75%

Ruská panenka (2019) (seriál)

Nicky z OITNB a Peter z Chicago Fire zažívají časovou smyčku. Do seriálu jsem šel kvůli Nicky a o ději jsem nic nevěděl, ale při sledování jsem si vzpomněl na Day Break, kde hlavní hrdina stále prožívá stejný den. RD není špatné, má pár slušných momentů, ale celkově mi tam něco chybělo a tolik jsme se nebavil. O to víc jsem ale dostal chuť si zopakovat Day Break, už je to nějaká doba, co jsem to viděl a ten seriál se povedl. 65%