Já jsem noc (2019) (seriál)

Chris Pine ve vážnější roli a dost se mu to povedlo. Příběh byl napínavý a herecké výkony slušné, takže to krásně utíkalo a dokázalo si to člověka získat. 70%

Řád (2019) (seriál)

Chvílema to vypadalo zábavně, ale postupně mě to spíše otravovalo. Postavy mě nijak nezaujaly. Trošku mi to připomíná Hemlock Grove, akorát nudnější a spíše pro děcka. S druhou sérií rozhodně pokračovat nebudu. 50%

Hanna (2019) (seriál)

Sešla se nám tu hlavní dvojka z The Killing, tentokrát jsou ale proti sobě. Hanna docela fajn, ale filmová se mi zamlouvala víc. Ze začátku to vypadalo slušně, ale postupně mě to přestávalo bavit. Akce nic moc, možná kdyby seriál směřoval jiným směrem, tak by to tak nevadilo. Joel je opět fajn. S druhou sérií už pokračovat nebudu. 60%

I Spit on Your Grave: Deja Vu (2019) odpad!

Tak to hodně bolelo. Celé to vypadá jako nějaká amatérská parodie. Chování postav opravdu stupidní. Stopáž zbytečně natažena o hodinu. První dva díly mě bavily, ale tohle bylo utrpení.

Triky s trpaslíky (2017)

Tento příběh jsme tu už několikrát měli a hlavně i v lepším provedení. Postavy jsou otravné. Celé to je docela nuda a na pár zábavných momentů s trpaslíky člověk stejně hned zapomene. 35%

Světlu vstříc (2018) (seriál)

Trošku morbidní, ale sem tam pobavilo. Herci jsou fajn a pohřby hodně ujeté. 60%

Život je hra (2018) (seriál)

Ze začátku jsem si řikal jaká to blbina, ale když se ukázala Jenovéfa, tak mě to chytlo a nakonec jsem se i dobře pobavil. Jen teda chudák Štěpán. Doufám v pokračování. 70%