Smrtící virus (2019) (seriál)

První díly na útěku mě bavily, ale jak se děj přesunul na základnu, tak mi to přišlo nudné a nezáživné. Lehce mi to připomíná Helix. Hlavní hrdina byl ale fajn. 60%

Pure (2019) (seriál)

Námět docela slušný. Marnie a její myšlenky na sex bavily. Provedení taky ušlo. Některé postavy mi moc nesedly a možná kdyby to byla půlhodinovka, tak by to bylo zábavnější. Takhle tam byla občas hluchá místa. 65%

Strážmistr Topinka (2019) (seriál)

Doktor Martin mě bavil, ale tohle bylo docela mimo. U sledování mě prakticky držela jen Jenovéfa. Občas nějaká scéna pobavila, ale bohužel bylo toho pomálu. 40%

Osm dní (2019) (seriál)

Po Dark nám němci servírují další scifi. Dark je teda o ligu jinde, ale 8 Tage taky není tak špatné. Scifi to je jen okrajově, spíše jde o drama, kde jde o přežití. Chování některých postav je trochu mimo. Trošku mě zklamalo to točení v kruhu, na začátku tu vypadá, že budeme sledovat výpravu za přežitím, ale nakonec se střídají dvě nebo tři lokace a postavy mezi nimi. Konec docela slušný. Klidně bych dal i nějaký pokračování. 70%

Skvrna (2019) (seriál)

České postapo se jen tak nevidí, takže chválim téma. Příběh taky není špatný. Mladí herci se snaží. Není to dokonalý, ale skouknout to jde. Snad do budoucna bude víc takových projektů. 50%

The Woman in White (2018) (seriál)

Ze začátku to vypadalo slušně, ale stala se z toho zbytečně natahovaná nuda s nevyraznými herci. 50%

Černé pondělí (2019) (seriál)

Trošku mi to přišlo jako retro House of Lies, ale zato asi může Cheadle. Samozřejmě jsem hned zavzpomínal na Vlka z Wall Street. Příjemně ujeté, dokáže pobavit i trochu napnout. 70%

Projekt Modrá kniha (2019) (seriál)

Vypadalo to docela slušně, herecké obsazení i námět jsou moc fajn. Provedení taky nebylo špatné. Některé epizody byly fajn, ale několikrát sem se u toho doslova nudil. Škoda, že to nedokázala trochu přitlačit. 65%

Pouť (2018) (seriál)

Téma se mi líbilo. Provedení trošku slabé. Ale vesměs sem se bavil. Černá ruka O. Navrátila se občas hýbala i když měla být umělá. Mihulová mě tam trochu štvala. 55%

Bídníci (2018) (seriál)

Výborné zpracování klasiky. Perfektní herecké výkony. Olivia Colman naprosto úžasná. BBC opět nezklamalo. 80%