Úhoři mají nabito (2019)

Rozhlasová hra s názvem Benzina Dehtov je lepší...tohle zpracování se moc nepovedlo.

Beze stop (2018)

Silný příběh,silný zážitek.

Dark - Season 2 (2019) (série)

Švagr: "Nejsem tvůj švagr.” Tomáš: "Ne?" Švagr: "Jsem tvůj bratranec.” Tomáš: "To ovšem mění celou situaci.” Teta: "Ne tak docela. Já totiž nejsem tvá teta." Tomáš: "Ty nejsi má teta, tetičko?" Teta: "Ne. Jsem tvoje vzdálená snacha.” Tomáš: "Ale v tom případě jsem tě obelhal, tatínku.” Otec: "Nedělej si výčitky, milý synu. Já totiž nejsem tvůj otec. Jsem tvůj syn.” Tomáš: "A maminka?" Otec: "To je babička z otcovy strany.” Tomáš: "To je hrozné. Jsem tedy úplný sirotek. Ale nevadí. Hlavně, že jsem konečně poznal pravdu!” (Vichr z hor- Jára Cimrman)

Hotel Mumbai (2018)

Reálný obrázek jaký je v Indii neskutečný bordel. Armáda = 0, Zásahová jednotka 1000 km od Bombaje a místní policajti s puškama z druhé světové. A to všechno v roce 2008.

Trhlina (2019)

Těšil jsem se, ale připadá mi to ušité hodně horkou jehlou. Dalo se z toho vytěžit daleko víc. Bohužel s bídou za 3.

Narušitel (2019) odpad!

Tolik pitomostí v jednom filmu jsem už dlouho neviděl. Ale parodie to snad být neměla, nebo jo? Je vidět, že pan Balda nezažil tu dobu, ale probůh na co máme internet? Cigatery- otázka : "Kdes to vzal?" "Ameriky" byly za bolševika normálně k dostání ve stánku. Kusovka stála 1 Kč. Zindulka v uniformě RAF- to si snad děláte prdel Dvořák je zděšený, že kluci jsou komunisti. Každý armádní pilot, což byla v té době elita, musel být v KSČ, takže Dvořák logicky taky. A stíhání Cesny v Migu 15 ? V osmdesátých letech a ve výstroji jako v padesátých? Tak nevím jestli je pan tvůrce ignorant, provokatér nebo jenom blbec.

Klec (2019) (TV film)

Mohl to být silný, "evropský" komorní příběh. Ale. Nelogičnosti, které dokazují špatnou práci na scénáři, uškodily všemu kvalitnímu. Bohužel si pan režisér zase nedokázal tyto úlety pohlídat.

Arctic: Ledové peklo (2018)

Jakoby tvůrci nechtěli natočit vyloženě minimalistický film, tak do děje vpasovali několik rádoby dramatických scén (medvěd, pád do trhliny). Moc se ale milovníci akce nepobaví. Je to takový "ani pes ani kočka". Jednou stačilo.

Fotograf z Mauthausenu (2018)

Tak 2 a půl hvězdy. Pokud jste četli nějakou knihu o tom, jak to v tomto lágru skutečně vypadalo, uznáte, že jsou některé scény zcela nereálné.