Vzteklina - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

Klasické neštěstí tvorby ČT. I když to bude o ničem, natáhnout každý díl co nejvíc, protože honorář je až na prvním místě. Potom i scénář vyznívá jako obsahově plytký. Kdy už se konečně dramaturgie poučí ze zahraniční produkce je ve hvězdách. Ale možná to všem, až na diváky, zcela vyhovuje.

1890 (2017) (seriál)

Kdyby tam nebyl ten buranský a totálně přiblblý "krčmový" humor a některé fackující nelogičnosti, tak by to nebylo na naše poměry až tak špatné. 2-3 *

SS-GB: Hitler v Británii (2017) (seriál)

Knihu jsem nečetl a tak se těžko srovnává, ale téma zajímavé, bohužel potenciál obrovský, využití minimální. Je to na jedno odpoledne a jedno zhlédnutí.... člověk pořád čeká co z toho bude a nakonec nic.

Taxikář (2017) (seriál) odpad!

Zoufalé !!!!!

Smrtihlav (2017)

Divný film. Jakoby byl bez obsahu. Měl by vyvolat emoce, ale nic takového se nedostaví. I na rádoby dramatické scéně v kostele není nic vzrušujícího.

Škrtič z Martfü (2016)

Regionální produkce HBO většinou nezklame. I tentokrát je kvalita standardní, ale za víc jak 3* to není.

Vincent a konec světa (2016)

Fakt s bídou 3*. Je to taková čekaná na to, co se z toho filmu vyvine, proležená občas dobrými hláškami. Jednou stačilo.

Wheelman (2017)

Důkaz, že i na malém prostoru se dá udělat dobrá zábava. Žádné veledílo to sice není, ale má to švih v příjemné stopáži. Ideální pro TV.

Cuky Luky Film (2017) odpad!

Tento způsob slovenského humoru mi připadá poněkud tragický...