MrLinhy

okres Pardubice

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 20.2.2016  11:38

Cekal jsem.mnohem víc.Necharakreristicke postavy. Protahlý a nekomplexni děj. Pro nezasvecence do historie křesťanů a krizackych výprav nevhodné.

• 26.1.2016  15:38

Abdolutní krása, naplneni snu a překonání strachu :)

• 22.11.2015  16:01
    Mimoni (2015)

V mini-filmech byli vynikající, ve filmech Já padouch jako vedlejší postavy byli geniální, ale ve vlastní filmu jako by jim došla energie :( Za mě zklamání od animovaných bavičů této doby bych čekal daleko víc, málo vtipné scény a děj sám o sobě stál za prd. Jinak mimoni jsou pořád stejně roztomilí, aspoň že to :)

• 11.10.2015  18:23
    Sousedi (2014)

Opilecká komedie, která chrlí neustále pozitivní a uvolněnou energii a tohle jsme taky od toho filmu chtěl,, vypnout hlavu nohy na stůl dobrý jídlo a jen se smát úchylným a drsným vtipům a víte co ? já se to užil a děkuji za tenhle film.

• 4.10.2015  20:13
    Everest (2015)

Nemám důvod tenhle film kritizovat, byl jsme na něm v IMAXU, ve ktrým jsme byl naposledy před 5 lety a zážitek jak cyp. Pomalý rozjezd filmu, který se zdá být pohodový, plný hlášek, přijemných situací (Party na Everestu:D), široké spektrum hlavních postav atd. Pak se film dostane do druhé půlky ve které se mi vařily kulky. Skoro jsme nedýchal, a jen jsem sledoval obraz a slyšel jak mi buší srdce. Pro mě skvělý zážitek perfektně natočený film

• 22.3.2013  09:33
    Jamie vaří doma (TV pořad) (2007)

Jamie, hlavně nezapomeň přidat olej :D

• 27.12.2012  22:17

O dost lepší jak jednička. Pořádně nabitá akce, plná krutých hlášek, humoru a efektu. Takovou řežbu jsme dlouho neviděl a dokonce to má smysluplný a zajímavý děj. PS. luxusní soundtrack 100%

• 16.12.2012  13:49

„Tu krásu, tu dobrotu jsme si pohřbili sami. Jedině my jsme za to zodpovědní, nikdo jiný, nikdo“

• 8.9.2012  13:26
    Gattaca (1997)

Nasrat genetice ! když věříš jde všechno !... děkuji moc

• 28.8.2012  12:10
    Avengers (2012)

"Oddechovka" které je nabitá akcí, vtipem a emocemi= adrenalinová injekce. Toto se rozhodně nedá srovnávat s TDKR, protože jsou to hodně rozdílné filmy. Je pravda, že je tam "pár" chyb a de*ilních momentů, ale nebudu si hrát na nějakého trapného "kritika" 90 % už se těším na DvoJku :P

• 23.8.2012  20:27
    Godzilla (1998)

To byl tenkrát hit ! :-)

• 14.8.2012  10:28
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

SRDCovka ♥

• 28.7.2012  21:58

Dokonalý výkon Balea, který filmu dal závěrečnou štávu plnou emocí. 80 %

• 26.7.2012  06:09

Jestli existuje nebe, tak leda v Nolanovských filmech. TOTO JE NEJVELKOLEPĚJŠÍ FILM OD DOBY NĚMÝCH FILMŮ. 15 minut před koncem jsem začínal mít závratě s posledních pár minut jsme se nemohl ani nadechnout. Pane Nolan tohle je prostě nejepičtější filmové zakončení, které si divák ani nedokáže přát. Tohle se mi musí pořádně rozležet v hlavě, abych to vůbec přežil. 101 % AŽ TOHLE UVIDÍ TE ASPOŇ 3x TAK POCHOPÍ TE ŽE NOLAN NATOČIL NEJLEPŠÍ FILM V HISTORII. - na poprvé to většina tak nevezme.

• 13.7.2012  11:08

Po dlouhé době jsme se neskutečně dobře bavil. herecké výkony byly přímo dokonalé, režie, scénář a podobně byly na výborné úrovni. Smutný film u kterého jsme se i zasmál. 90%

• 8.7.2012  23:39

Svoboda je v každém z nich a láska žije jenom ve filmu.

• 3.7.2012  12:23

Co jsem si z toho to filmu odnesl byl další poznatek, že žijeme ve světě plném korupce, násilí a lži. Ve světě ve kterém je největší jistota vlastně největší svině. Herecké výkony, kamera, akce a emoce, hodnotím celkem dobře, 70 %

• 14.6.2012  20:36
    Máj (2008)

Je to pěkně natočený, dobrá hudba tam hraje, ale to je tak vše. Nehorázně děravý scénář a nesympatické hl. postavy.

• 13.4.2012  21:10

Nejlepší prcičky vůbec. Komedie, která já opravdu smysluplná, vtipná a úchylná. Náramně jsem se bavil :)

• 7.4.2012  20:26
    Psycho (1960)

Soundtrack neskutečně posílil tajemnou atmosféru.

• 5.4.2012  12:46

Ultra-originální dílo :) Na jednu stranu to je úchylná,násilná a chvilkami až vtipná záležitost. Na druhou stranu to byl celkem i dramatický( pěkný,smutný) film. Výkon McDowella se mi velice líbil a hlavně ten jeho pohled :) Mně se ten film celkově líbil, je poutavý, zajímavý a má dobrý soundtrack.

• 4.4.2012  21:15

Film, mého dětství, který jsem jako malý miloval a proplakal. Asi první zkušenost s propuknutím filmových emocí.

• 31.3.2012  17:11
    Goon (2011)

Celkem zklamání, čekal jsme pořádný nářez a pořádný hokej, ale toho se mi bohužel nedostalo ( I když některé bitky stáli za to). Seann (Glatt) mi vůbec nebyl sympatický, hrál takového zaraženého až trapného bitkaře.

• 17.3.2012  10:08

Nemám rád horory, a na tenhle film se už raději nepodívám, prostě na to nemám žaludek, zvukové efekty těm lekačkám dodaly neskutečné grády. Parádní temná atmosféra s dokonalým příběhem, vyspělým Harrym a dokonalou Ženou v Černém :) Škoda, že mi to přišlo jako by mi toho režisér chtěl naporcovat v jedné půl hodině nespočet. Ale tak závěrwčná část byla extrémní, nedá si jí nic vytknout. 85 %

• 15.3.2012  21:10

Film neomezených možností s prvky kultovních trháků, úplná továrna na sny nic víc nic míň. 75 %

• 14.3.2012  12:10
    Déjà Vu (2006)

Zdrojový kód se mi líbil více. U Deža ví, jsem měl raději herecké výkony a hudbu. 75 %

• 12.3.2012  12:57

Černý humor mě totálně ovládl, moc povedený filmek, který mě nutil se od začátku až do konce se smáát. Emoce a vtip kralovali ještě o dost více než když jsem film viděl poprvé. Rozhodně tenhle film patří do TOP 10 nejlepší filmů a bezpochyby jako nejlepší film roku 2011 ! ( The Artist se může jít zahrabat :))

• 4.3.2012  14:34
    Gladiátor (2000)

Jedním slovem historický zážitek na celý život, Russelle "bůh" ti žehnej !

• 4.3.2012  14:31
    Úkryt (2011)

Hodně zajímavý a dobrý film. Michael Shannon je velmi sympatický herec, který tady předvedl parádní výkon. Film má extrémní děj, tajemnou atmosféru, a hudbu na správném místě. Škoda, že to nebyl také katastrofický film, to by šlo hodnocení a zážitek z filmu hodně nahoru. Ještě škoda, že to nenatočil zkušenější a lepší režisér, ale jinak jsem byl moc spokojen. 80 %

• 28.2.2012  23:07
    The Artist (2011)

Příjemný retro snímek, který má dobrý děj, pěknou dobovou hudbu, herecké výkony a styl. Film mě dostal svým dobovým provedením, kterým byl příjemným oddychovým zážitkem od současných efektových filmů ( nic proti tomu, já ti filmy miluji) - Film mě po chvilce omrzel, protože už to nebylo nic nového z čeho bych "slintal". Jinak tak závěrečná část byla uspokojivá. I když se mi film velice líbil, nemyslím si,že si zasloužil takový Oscary. Jen kvůli tomu, že byl originální ? Myslím si, že třeba Strom života by si ho zasloužil mnohem více a nebo třeba MoneyBall, ve kterým Brad Pitt toho vymačkal mnohem více než Jean Dujardin. 75%

<< předchozí 1 2 3 4 5 6