Alcatraz (2012) (seriál)

Žádná sláva, z toho seriálu by se dalo vymáčknout mnohem více, v podstatě každý díl mi připadá stejný.

Alvin a Chipmunkové (2007)

Jako pro děti pěkná hudební komedie.,.starší generaci to tak nenadchne.

Andělé a démoni (2009)

Takový průměrný mysteriozní film, žádné velké emoce a zvraty.

Angel Heart (1987)

Takové zdlouhavé, chvílemi nudné a celkově složité. Budu se na to muset podívat ještě jednou abych to celkově pochopil

Apocalypto (2006)

Celkem zajímavý a dobrodružný film, který je chvílemi hodně naturalistický. Mel Gibson do toho dal celé srdce, ale mohl zamakat na detailech, protože ve filmu se objevují nepřehlédnuté chyby. Jinak ok 70 %

Auta 2 (2011)

Už to není ono co to bývalo, tohle se nedá srovnávat s jedničkou, bylo to takové přeplácané. Zajímavý příběh, ale neprocítěný ( žádný emoce, akce..). Závod nebyli moc záživné, ale jinak pěkná animace. 60 %

Avengers (2012)

"Oddechovka" které je nabitá akcí, vtipem a emocemi= adrenalinová injekce. Toto se rozhodně nedá srovnávat s TDKR, protože jsou to hodně rozdílné filmy. Je pravda, že je tam "pár" chyb a de*ilních momentů, ale nebudu si hrát na nějakého trapného "kritika" 90 % už se těším na DvoJku :P

Barbar Conan (2011)

Neviděl jsme původní verzi, takže nemůžu srovnávat. To je asi dobře, protože takové hodnocení na tak uspokojivý film se mi vůbec nelíbí. Lidé to ''odsuzují'' asi proto, že je to předělávka původního Conana. Jason Momoa je sympatický a nakorbený herec, který se do takovýhle rolí hodí. Film mě vůbec nenudil a od první scény ( Narození Connana) mě to bavilo. Byli dobré akce,efekty, herecké výkony atd. Jasné film měl svoje mouchy. Třeba: Žena, která žije normální slušný život, bez násilí najednou pozvedne těžký meč, se kterým začne sekat hlavy atd. Prostě, řeknete si, že je to blbost.,Ehm Pohádka. Ale i tak jsme se slušně bavil cca 70 %

Bastardi (2010)

Film o tom jak cikáni kradou, znásilňují, přepadají a vraždí= čistá realita. Všechno jim to prochází.,..Proč ?..Protože za nimi stojí soudy, sociálka a celý stát kdyby to tam nebylo byl by to ''Rasismus'' . Něco na ně práskneš nebo víš tak jich na tebe vlítne 10 a ještě máš z toho problém. SPOILER A teď ke konci filmu.,..Opravdu je všechny zabil učitel z pomsty za sestru ? nebo to ty dva psychicky nevydržely a nedokázali stým žít, a tak spáchali sebevraždu ? Posuďte sami.

Batman Rok jedna (2011)

Nejvíce se mi líbilo, že to nebyl film o Batmanovi, ale o Gordonovi. Způsob vyprávění příběhu se mi líbil, ale samotný děj nebyl až tak záživný. .