Rocky III (1982)

Rocky 3 je viditelně slabší jak předchozí díly, ale ta závěrečná scéna byla dokonalá!

Batman Rok jedna (2011)

Nejvíce se mi líbilo, že to nebyl film o Batmanovi, ale o Gordonovi. Způsob vyprávění příběhu se mi líbil, ale samotný děj nebyl až tak záživný. .

Noc žraloka 3D (2011) odpad!

Z počátku to vypadalo jako slušná podívaná, kdy parta kamarádů se vydá na výlet,ve kterém padne tam pár dobrých hláše, ukážou se kozičky atd. A pak bum.,. hrůza.,. ukáže se tam stupidně vraždící žralok, stupidní akce a emoce. Film měl děsnou atmosféru až mi z toho bylo blbě, tohle se ani z jedné miliontiny nemůže rovna filmu Jaws.

Veřejní nepřátelé (2009)

První hodina mě vůbec nezaujala a úplně jsme usínal, druhá byla výborná, akční a napínavá. Depp mi v té roli vůbec neseděl 70 %

Čas probuzení (1990)

De Niro na vrcholu herecké kariéry. Brilantní výkon.

Zmizení dámy (1896)

Je mi ctí vidět film co už je přes 100 let starý :)

Alcatraz (2012) (seriál)

Žádná sláva, z toho seriálu by se dalo vymáčknout mnohem více, v podstatě každý díl mi připadá stejný.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Krásný film (netradiční atmosféra), který dává poctu starým filmů na, který se už zapomnělo. Film vyčnívá určitě svým originálním pojetí kinematografie, hereckými výkony, vizuálními efekty, kterým 3D rozměr dodává sílů jako kulturistovi steroidy ( I když tam tich efektům nebylo moc, stálo to za to. ) a zaručeně dějem. Nečekal jsme vůbec to, že to bude o minulosti filmařství. Pod slovem rodinný film jsme si představil, něco jako Narini, nebo zkrátka film s fantasty prvkem, A vůbec jsme nečekal, že herecký výkon Asa Butterfieldlyho bude tak strhující, z toho kluka zaručeně něco bude. Krásná a propracovaná kamera, která se usvědčila hned na začátku filmu. Nezapomenutelný zážitek z kina, který ve mě bude ležet ještě dlouho. Většinu nominací na Oscara si to zaslouží. ( Nebál bych nominovat i Butterfieldlyho na hlavní roli). Scorsesův jeden z nejlepších výkonů 90%

21 gramů (2003)

Celkem zajímavý a depresivní film. 85 %

Statečné srdce (1995)

Není pochyb, že nejlepší filmy se točili v 90 letech. Dokazuje to i tento snímek. Vadilo mi akorát, že to bylo moc dlouhé, chvilkami nudné a zbytečné. Emoce mi, až tak neseděli (kromě tedy poslední scény). Pěkná kamera, akce a výborný Mel. Kdyby to točil, třeba nikdo jiný tak nevím jak by to dopadlo. Mela jako režiséra, až tak nemusím. za mě 75-80 %