Šmoulové (2011)

Plné kino smradů a Já :D Musím říct ..... Smál jsem se s němá :)

Templář (2011)

Takový klasický krvavý starověk. 55 %

Teror (2011)

Až dokonce to bylo neuvěřitelně napínavý, ale to je tak vše! Cage a Kidman tvořili dobrý herecký pár

Thor (2011)

Marvel jede !

Tintinova dobrodružství (2011)

Čekal jsem víc od dvou filmových velikánů více. Jako pohádka to bylo dobrý.,.no pohádka.,.tak trochu v akční stylu. Animace byla dokonalá, ale samotný příběh nebyl nějak strhující. Jestli má být další díl a bude dějově více propracovanější tak se budu jen těšit. 70 %

Transformers 3 (2011)

Začátek filmu se zdál hodně zajímavý, ale takový prázdný bez akcí, pak se to začalo rozjíždět a začalo to do sebe zapadat a ke konci to bouchlo a byla to samá akce suprové efekty atd.. Musím ještě pochválit kameru, které se od dvojky pěkně zlepšila. Jestli bude pokračování(to celkem pochybuji) budu se těšit.

Úkryt (2011)

Hodně zajímavý a dobrý film. Michael Shannon je velmi sympatický herec, který tady předvedl parádní výkon. Film má extrémní děj, tajemnou atmosféru, a hudbu na správném místě. Škoda, že to nebyl také katastrofický film, to by šlo hodnocení a zážitek z filmu hodně nahoru. Ještě škoda, že to nenatočil zkušenější a lepší režisér, ale jinak jsem byl moc spokojen. 80 %

Umělec (2011)

Příjemný retro snímek, který má dobrý děj, pěknou dobovou hudbu, herecké výkony a styl. Film mě dostal svým dobovým provedením, kterým byl příjemným oddychovým zážitkem od současných efektových filmů ( nic proti tomu, já ti filmy miluji) - Film mě po chvilce omrzel, protože už to nebylo nic nového z čeho bych "slintal". Jinak tak závěrečná část byla uspokojivá. I když se mi film velice líbil, nemyslím si,že si zasloužil takový Oscary. Jen kvůli tomu, že byl originální ? Myslím si, že třeba Strom života by si ho zasloužil mnohem více a nebo třeba MoneyBall, ve kterým Brad Pitt toho vymačkal mnohem více než Jean Dujardin. 75%

Válka Bohů (2011)

Kdyby se mě někdo v budoucnu zeptal, jaký film tě v dostal a zároveň nudil, tak by mezi ně patřil tenhle snímek. Sakra proč, tak dobrý producent tohle dopustil. Film měl skvělé herce a DOKONALÉ EFEKTY ( To byla skvost, to byl orgazmus !!) ,ale chyběl mu pořádný příběh. Jo sice když se zamyslíte o čem to je tak si řeknete jojo to bude dobrý, ale pan režisér z toho udělal takovou.,... no prostě děj se mu moc nepovedl. To bylo samé věštění, modlení, zbytečné kecání atd. Kdyby režisér to udělal jako filmu 300 ( U tohohle filmu se furt něco dělo, furt samý akce a příběh nepokulhával!!) byl by to hodně nadprůměrný film! Ale bohužel :( No nic Zkrátka je to škoda no. 65 %