Tajemství sexu (2001)

Úžasný a hřejivý film plný lidskosti a inteligentních dialogů, které ukáží, že o sex tu jde až v druhé řadě. Nemám co bych víc dodal. Jen bloudi ho hodnotí jinak...

Ďábel přichází (2000)

Tříska je tam dokonalý, i když se objeví jen na pár minut.

Krajinka (2000)

Nejlepší slovenský film, který jsem viděl!

Sejměte Cartera (2000)

Může to sice působit dojmem béčkovosti, ale to vůbec není na škodu! Tenhle film šlape svojí cestou od začátku až do dobrého konce, kterému se nedá nic vytknout. Na remake je to prostě v pohodě. A scéna bitky Rourka se Slyam je úplně dokonalá. Chtěl bych sehnat tu písničku, která při tom hraje.

Sexy bestie (2000)

Oprvadu nevím, proč má tento film tak nízké hodnocení! A Golfista asi nerozezná dobrý film, ke kontrastu s jeho malým a sklelým přirozením! Neboť jeho EGO, jak si myslí, všechno doplňuje. Asi má nějakou mozkovou disfunkci, která mu neumožňuje se podívat na nějaký evropský film!

Tanec v temnotách (2000)

Ať už je to jakoliv, tak Golfista asi viděl insruktážní film o řezání dřeva! Proto nechápu jeho postoj k tomuto perftktnímu filmu! Asi je tu někdo, kdo nemá nemá vkus, ale já to rozhodně nejsu! Co ty na to pozérskej Golfisto!

Třináct dní (2000)

Kromě těch imbecilních a bojechtivých generálů, za které je ta hvězdička, se mi na tomhle filmu vůbec nic nelíbilo! Jo propaganda ze "svobodného" světa a koukám jak je to tady baštěno i s navijákem. Podíval bych se na to spíš z pohledu druhé strany než od šiřitelů "svobody" a "demokracie".

Galaxy Quest (1999)

Tak to je nádherný úlet, který baví od začátku až do konce!