Po krk v extázi (2004)

Velmi dobrý příběh, perfektní herecké obsazení a ten konec! Já mám takové britské filmy prostě rád. Viděl jsem v bonusech i ty dva alternativní konce, naštěstí zůstaly jen alternativními;-).

Chobotnice (1998)

Film je velmi zdařilý, problém je v české distribuci! Ti co schvalují české názvy zahraničních filů nejspíš užívají víc drog než je zdrávo, nebo jsou to jen prostě debilové!!! Protože prozradit zápletku filmu v názvu může opravdu jen nějaký debil!!!

Jak ukrást bizona (1996)

Naprosto úžasná ukázka divadelní hry o třech hercích na filmovém plátně! Někomu se nemusí líbit režie, obsazení, scéna nebo příběh a bůhví co ještě, ale nikomu se prostě nemůže nelíbit na tomhle filmovém počinu všechno dohromady! Což také z hodnocení vidím. Co nechápu, proč zde jistý "ripo" žvatlá něco o Woody Allenovi, který s tím, co vím, nemá vůbec nic společného. A z profilu tohoto uživatele je zřejmé, že má velmi dobrý vkus, pokud jde o světový film. Tak kde bude asi ten zakopaný pes? Nejspíš v tom, že je otráven jistým jedem, který se jmenuje Steven Spielberg;-). Jiná odpověď není:-P.

Apokalypsa (2006)

Nechápu negativní hodnocení k tomuto filmu, ale co hlavně nechápu je, jaktože tento film nehodnotil ani nepoctil svým komentářem slovutný mistr golfista, když se v komentáři u Donnieho Darka tak rozplýval svojí nedočkavostí na něj! Nejspíš zapomněl:-P

Donnie Darko (2001)

Tento film rozhodně stojí za shlédnutí! Příběh je opravdu silný, originální a plný energie. Struktura jeho děje mi však nepřišla až tak složitá, jak tu píše golfista. Asi to bude opravdu jen jeho problém. Hold Hollywoodské filmy bývají pravda jednodušší;-)

Hadí vejce (1977)

Nevěděl jsem co od tohoto Bergmanova díla čekat a bylo to dobře, protože při jeho sledování jsem nebyl ničím ovlivněn, snad jen tím co jsem si přečetl na zadní straně filmu. Že to je zcela atypický Ingmar Bergman, tentokrát ve svém "démonickém" období. S čímž naprosto souhlasím! Postě musíte vidět.

Evropa, Evropa (1990)

Život má opravdu zvláštní smysl pro humor... .

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Se divím, že se golfista zřekl komentování tohoto dílu, Indiana Jones serie. Myslím, že tento film díky obsazení Seana Conneryho získal získal velmi mnoho!!!

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

To je zajímavé, že na "vykreslení charakterů" jsem u Spielberga skoro nikde nenarazil! Jinak docela dobré "dobrodrůžo."