Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

První dvě sezóny super, pak to jde nějak do kopru. Opakovaný vtip není vtipem, ale nic není ztraceno, ještě jim dám šanci :-) .

Perníkový táta (2008) (seriál)

Oproti většině současných seriálů to nepostrádá napětí, opravdu to není předvídatelné a vlastně to všem i docela žerete. Stát se to prostě může a jak komická je občas souhra náhod... snad to vydrží ještě pár sezón.

127 hodin (2010)

Když v podstatě znáte konec, tak to tak napínavé být němůže. Důležité je provedení a to se povedlo, myslí, že se mohli jít ještě trošku do hloubky, ale to vem čert, na Oskara to nebude, ale je to dostatečně sympatické a nenudí.

Darkman (1990)

Je to podobně temné a sem tam přehnané, jako Burtonův Batman, což není špatně. Herecké výkony jsou průměr vzhledem k žánru, Nesson, nepřehrává, ba naopak, jen škoda, že neměl prostor jít víc do hloubky. Celé je to dost zajímavě natočené, nechybí tam ta brutalita let 80. a viditelný podpis Sama Raimiho. Kdybych to viděl dříve, tak to beru jako klasiko svého mládí.

Nezastavitelný (2010)

Strašně ploché postavy, ale jinak to docela šlo.

Děvčátko (2002)

Nechápu tolik negativity v komentářích... ano je to zdlouhavé, ale jinak nevim jak to natočít. Dlouhá noc se táhne přesně jako dlouhá noc. Scénář by šel napsat lépe, ale když to bereme jako jednu velkou existencionální úvahu, tak potřebujeme znát i to pozadí, které se potom probírá. Filmově je to průměr, ale potenciál byl velkej. I vizuály se mi líbily, jako že mám rád urbanismus a městskou špinavost... dokonce to vypadá, že záměrně vybrali ty nejzajímavější lokality z Prahy, protože postavy cestují naprosto nelogicky a absurdní rychlostí... ale to už radši nebudu rozvádět...

Mr. Brooks (2007)

Překvapilo to, napínavé a některé scény vyrazí dech. Kdyby takhle Costner hrál pořád, neubylo by ho.

Kurýr (2002)

Člověk občas potřebuje tu rafinovanou tupost, tohle odsejpá, akce je super, docela se i zasmějete a všechno to v rámci žánru působí dobře... na Oskara to neni, ani za makeup, ale kdo by ho potřeboval?

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Skutečně překvapilo, jako že jsem o nějakém komixu vůbec nevěděl a prakticky se dozvěděl až při projekci. Stylovka, dobře zahrané a sympaticky obsazené. Občas trošku kýčovité, ale to byl viditelně cíl. Barevná pohádka, viditelně necílená na úplné idioty.

Kafe a cigára (2003)

Člověk si z toho může vzít i trošku té životní filosofie. A alespoň toho Iggyho někde zahráli...