Prací automat (2019)

hroznej bordel, ale v podstatě jsem se nenudil

Případ DeLorean (2018)

Zas tak blbý to nebylo. Lee Pace to dal přesně tak jak jsem si DeLoreana představoval. Film ale jinak nějak neví co by chtěl bejt.

Mrtví neumírají (2019)

Neni to moc dobrý, ale je to krátký. (thumbs up za Iggyho Popa bez makeupu)

Rocketman (2019)

Ta 4. hvězda je hlavně za výkon Tarona Egertona.

Past na Johna DeLoreana (2019)

Vůbec nevim co si o tom myslet, je to nejspíš možná asi fancy přístup k dokumentu, to jo. Baldwin dost nevyužitej, víc k tomu říct nedokážu, protože tam prostě víc neni...asi jednu hvězdu navíc za pokus a další za snahu.

Zlo s lidskou tváří (2019)

Je tam plno výbornejch scén a hereckejch výkonů, ale bohužel to jako celek moc nefunguje. Asi Efronova doposud nejlepší role (ne že bych měl nějak v merku ty jeho předchozí). Obsazení je vlastně taky relativně skoro OK, najde se tam i Malkovich a ten malej kluk ze Šestýho smyslu, jen je teď teda starší a těžší. Kdybych neviděl všechny možný předchozí filmy o Bundym tak bych si z toho poskládal prd.

Await Further Instructions (2018)

k závěru mega béčko, což ale s tou stopáží, budgetem, britskym původem, velkou dávku násilý a smrti nějak vůbec nevadilo!!!

Mrakodrap (2018)

Dwayne Johnson přijde o levou nohu, ale to mu (v týhle vykrádačce Die Hard pro čínskej trh) nezabrání nakopávat řitě tou pravou.

American Animals (2018)

Něco na motivy události o který jsem věděl prd. A bylo to dobré. Evan Peters semtam skoro vypadal jako Malcolm McDowell ve svejch nejlepších letech. Bohužel se to nevyhlo tomu morálnímu patosu na konci, ale vzhledem k tomu, že k události došlo poměrně nedávno (a asi všichni zůčastnění jsou stále naživu) to bylo asi nevyhnutelné.