Mr.Ward

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 14.7.2019  17:29
    Mučedníci (2008)

Od začátku film neskutečně ubíhá a vy si říkáte... co že se to vlastně děje? No děje se hodně, první zvrat jsem celkem rychle prokouknul, ten další mě celkem dostal a to co se odehrává po, včetně úplného konce, bylo dost nad rámec mého chápání. Opravdu nevím jestli být zhnusen, fascinován, nebo nadšen z toho, kam až tvůrce filmu zašel. Rozporuplnější film jsem snad neviděl, a i když jsem si dal víc jak měsíc na rozmyšlenou, tak pořád vlastně nevím.

• 7.7.2019  19:06

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů současnosti? Jednoznačně Black Mirror! Antologie, každý díl je takový minifilm - na sebe nenavazujicí příběh z ne až tak moc vzdálené budoucnosti. Je tu komedie, drama, thriller, romantika, prostě vše. A ty zvraty👌😄 Aktuálně na Netflixu vyšla série s číslem 5 a bohužel, jedná se o trošku slabší sérii. Možná je to i tím, že tentokrát máme pouze 3 epizody, takže není moc z čeho vybírat 🤷‍♂️

• 7.7.2019  19:03

Tak ok. Jako celkově film v pohodě, asi trochu lepší než Homecoming, mě ale vadí že se snaží držet moc reálnosti (viz.hlavní záporák)... Jinak i starší Spidey filmy umějí pracovat s romantickou linkou a ani tady tomu není jinak a romance je super, Zendaya fakt top, mezititulková scéna mě nechala s otevřenou pusou dokořán a potitulková scéna vrátila na scénu postavy, na který se do budoucna dost těším 👍👍👍 Takže prostě ok. Uvidíme co bude dál😁

• 24.6.2019  19:41

Je zvláštní, že tady ta superhrdinská jednohubka se vyprofilovala na šíleně ujetou jízdu, která se nebere vážně a to mě baví! V roce 2019, 8 let od startu Arrowverse, už bohužel Arrow a Flash děsně nudí, Supergirl je nezajímavá, ale ovšem tady se nesundává noha z plynu. Díky za to.

• 14.6.2019  21:16

Hmm ... Je to smutný, že se takhle loučí sága, která před 20ti lety nastartovala zájem lidí o komiksy. Ať byla Apokalypsa jakákoliv, já si ji aspoň užil jako velkej digi výplach. Tady bohužel selhává všechno, a já si to moc neužíval. Co mě opravdu mrzí, tak je pojetí jedné smrti ve filmu. Vzhledem k tomu, že se jednalo o můj nejoblíbenější charakter v X-Menech je opravdu s podivem, že to ve mě vůbec nic nevyvolalo a přišlo mi to dost zbytečný. Potřebovali se nějak odrazit pro příběh, ale šlo to fakt udělat jinak... Není to nejhorší film, to vůbec, je to pohodovej průměr. Jen jsem prostě od rozlučky tohohle fenoménu čekal víc.

• 9.6.2019  21:25

4* s odřenýma ušima. Jednička byla rozhodně lepší.

• 4.6.2019  17:49
    Black Summer (TV seriál) (2019)

Nevím jak moc je potřeba znát seriál Z Nation, jelikož Black Summer je jeho prequel... mě k sledování dohnal trailer, počet epizod a jejich délka. Bohužel, i když první epizoda je fakt dobrá, časem se to nějak zajímavě nevyvíjí, pořád se jen někam utíká a konec byl takový nějaký. Celkově mi přišlo, že to zůstalo někde na půl cesty. Případné další sérii ale určitě šanci dám.

• 2.6.2019  17:31
    What/If (TV seriál) (2019)

Jedno velké zklamání.

• 1.6.2019  21:02
    Dynasty - Season 2 (série) (2018)

Opět plný počet a mé největší guilty pleasure pokračuje! :-D

• 30.5.2019  18:35
    Special (TV seriál) (2019)

Zajímavé a originální téma. Příběh postiženého gay kluka nesedne každému, u mě je ale každý originální námět vítán a jsem rád, že jsem zkusil i tohle. Nasmál jsem se totiž celkem hodně. Vedlejší postavy jsou více či méně karikatury, to ovšem ničemu nevadí. Spíš mi vadil konec, který není koncem. Tím pádem je tam jákási pachuť nedotaženosti, a to hodně seriál sráží. Pokud by byly další díly, věřím že se má seriál kam posouvat a i jeho hodnocení by bylo určitě vyšší.

• 27.5.2019  21:55

Žádné veledílo to teda fakt není, ale Pokémoni poznamenali moje dětství, takže jsem se na ten film těšil, a splnil moje očekávání. Pohodová podívaná pro děti, kde si dospělí film užijí jen za předpokladu, že na Pokemonech jako já vyrůstali. Každopádně doufám že film vydělá, na další filmy z tohohle univerza bych se rád podíval.

• 26.5.2019  22:35
    Aladin (2019)

Miluju klasický animáče od Disneyho, mám rád i ty hraný verze, který nám Disney od Alenky v Říši divů servíruje. Hodně se mi líbila Zloba a Popelka. Dobrý pocit jsem měl u Kryštůfka a Dumba. Opravdu nadšený jsem byl z Knihy džunglí a Krásky. Teď přišla do kin hraná verze Aladina, animáku který nepatří mezi moje nejoblíbenější. Nějak nadšený jsem teda nebyl, a i ty trailery nenavnadily. Nic jsem od toho neočekával, snad jen že to nebude snad tak špatný (i když po Louskáčkovi bych se nedivil ničemu). A jaký to teda bylo? Naprostá bomba! Překvapení! Woooow!!! Zatím pro mě NEJLEPŠÍ HRANÁ VERZE DISNEYOVKY!!!! Ta hudba, herci, to prostředí, barvy, a džin!!! Ano džin. Nejhateovanější charakter posledních měsíců na internetu se povedl na jedničku. Jsem z toho fakt hotovej.

• 8.5.2019  09:39
    Kitbull (2019)

Nádherný kraťas z dílny Pixaru!

• 29.4.2019  22:11
    Cargo (2017)

Nápad fajn, ale bylo to moc utahaný :-(

• 28.4.2019  17:58

Nemám slov. Nemám. OK, neutíká to jako Infinity War, prostřední část se celkem táhne, ale bohatě to vynahradí finálová část, která je jednoduše nepřekonatelná. Je tam prostě VŠECHNO, i to, co jsme si mysleli že na plátnech nikdy neuvidíme...! Celý film je v podstatě jeden velký fan service, a kdo neviděl všech 21 předcházejících filmů, neužije si to naplno. Endgame je za mě největší blockbuster co jsem kdy viděl a co byl kdy natočen, a myslím, že toto nikdo nepřekoná. A jestli jo, bude to zase jen Marvel... P.S. Po filmu mám fakt depku. Co bude dál? Na co se těšit? Je to fakt jak droga....

• 22.4.2019  19:55
    Hellboy (2019)

Tak jsem to teda šel zkouknout na vlastní kůži 😂 A chápu ty nic moc recenze, ale zase vyloženě špatný to nebylo. Průměr, u kterého mrzí, že z toho tvůrci nevytěžili víc (Oni se asi snažili, ale vyšel z toho guláš děje, který by vystačil na 3 díly). Protože tohle je ten Hellboy, kterého chci vidět. Sprostej, vtipnej, dle mého názoru lepší než ten z minulého desetiletí - ten byl na mě moc pohadkově depresivní. Tohle byla zábavná jízda, u které ale musíte vypnout mozek a nic neřešit. A přečíst si nějaký komiks, ať víte aspoň trochu kdo je kdo. Top scény? Baba Jaga a “peklo na zemi”. Právě téma těchto dvou scén bych bral jako samostatnou zápletku pro film. Bohužel je Hellboy i finanční propadák, takže se pokračovat nebude a za pár let tu máme novou verzi. A zřejmě na Netflixu jako seriál...

• 19.4.2019  23:41
    The Silence (2019)

Hodně mě to bavilo, ale občas to bylo fakt hloupý... Takže víš jít nemůžu, ale je to škoda, Shipka je fakt talent.

• 17.4.2019  19:27

Hodně povedená adaptace Kingova díla. Lepší než IT (2017) to není, ale i tak se jedná o napínavou jízdu, která ke konci chytá pro mě absolutně luxusní atmosféru. Díky konci plný počet.

• 8.4.2019  19:16
    Shazam! (2019)

Čekal jsem víc. Lepší než BvS a JL, ale na Wonder Woman a Aquamana to nemá. Zůstalo to někde na půl cesty...

• 1.4.2019  21:06
    Dumbo (2019)

Po otřesném “V pasti času”, nepovedeném “Louskáčkovi” a až příliš dospělém “Kryštůfkovi” se to konečně povedlo a Disney má na svém kontě další povedenou live-action movie na motivy svého klasického animáku. Navzdory průměrným recenzím, a tomu, že původní animak nepatří mezi mé top Disneyovky, se mi to fakt líbilo. Duše dítěte jásala.

• 25.3.2019  21:36

Taková katastrofa jako V pasti času to není, ale i tak... Kostýmy jak z české pohádky, plytký děj a... ta fistule Keiry byla fakt FAKT otřesná :-D

• 24.3.2019  17:10

Posledních 20 minut přehnané, ale do té doby paráda. Napětí, nevědomost (nekoukejte na trailer ani nečtěte komenty tady!) ....

• 9.3.2019  21:25

Tak já myslím že dobrý. Hodně dobrý. Marvel si první ženskou sólovkou rozhodně ostudu neudělal a hezky vložil další kousek do své velké a bezkonkurenční skládačky. Brie je i přes počáteční obavy sympatická a role ji sedí. Představení Skrullů taky povedené a Goose je fakt top😂 A potitulková scéna? Woooow, já se už nemůžu dočkat až to rozjede v Endgame🙏🏼🙏🏼

• 3.3.2019  20:02

Tady jsem absolutně neobjektivní, ale já to prostě žeru! :-D Guilty pleasure pokračuje, já se královsky bavím a doufám, že třetí díl nás nemine :-)))

• 20.2.2019  10:44

Jedno velké zklamání.

• 10.2.2019  19:07

Lego filmy moc neprožívám. Direct-to-video verze nejsou nic moc, a celovečeráky pro kina jsou kromně The Lego Ninjago Movie celkem povedené. Lego Movie 1 mě osobně ale přišlo trochu zdlouhavé a Lego Batman Movie zase moc epileptické. Vzhledem k nudnějšímu únoru jsem se ale vydal na Lego Movie 2 do kina a nelituji. Začátek zase trochu nejistý a konec občas přepálený, ale to mezitím byla opravdu zábava. Bavil jsem se, bavili se i dospělí a děti, takže myslím že spokojenost byla na všech frontách. Pro mě zatím nejlepší Lego film vůbec :-)

• 31.1.2019  22:42

Taková blbůstka... Něco jako Husí kůže :-D Konec byl fajn, zamrazil, prostředí parku taky dobrý, ale to je tak vše.

• 21.1.2019  22:28

Pilot se povedl a vypadá to, že tenhle reboot bude fajn. Snad se z toho nestane další Star-Crossed, sledovanost se udrží a The CW to nezařízne po první sérii. Pár sérií po 13ti dílech bych určite bral. Uvidíme co se z toho vyklube dál.

• 20.1.2019  16:28

Disney princezny musí dostat svoji týmovku!!! :-D

• 18.1.2019  20:58
    The Super (2017)

A mě to i bavilo... Napětí se dalo krájet, začátek fakt dobrej, ale postupem času to padalo a padalo až to spadlo na totalní dno sračkoidních rozuzlení. To jako vážně? V tomhle podání to teda moc nefungovalo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7