Román pro ženy (2004)

Vtipný a zábavný film na téma partnerských vztahů.

Jako pavouk (2001)

Průměrná detektivka s několika IT úlety.

Anihilace (2018) odpad!

Tak tohle bych čekal na Prima Love v pondělí ve 4 odpoledne. Tenhle výplod potvrzuje moji obavu, že na Netflixu má dobré hodnocení snad úplně všechno.

Na hraně zítřka (2014)

Kombinace filmů "Na Hromnice o den více" a "Hvězdná pěchota" se náramně vyvedla. Snad až na ten konec.

Coco (2017)

Překvapivě dobrý a nezávadný film pro děti. I když s ohledem na rok vzniku jsem měl notné obavy.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

"Když všechno ztratíš a vyhraješ válku, jsi hrdina. Když všechno ztratíš a prohraješ, tak jsi hlupák."

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Zlo má mnoho podob a vždy se s ním dá nějak bojovat. Jen nevím jak bojovat proti stupiditám jako je obsazení kozaté rádobyherečky s jedním výrazem do tohohle seriálu. Snaha o naplnění genderových kvót je znát i tady a působí to místy jako pěst na koule. Proto hvězda dolů. Update: Série 2 je opravdu úpadek. Kdo chce mít tenhle seriál hezkej ať zůstane u první série. Update2: Třetí série je po dvojce velmi příjemným překvapením.

Horší už to nebude (2006)

Originalita se tomu upřít nedá. Současně to ale není tak zábavné jako třeba Amélie z Montmartre. #NEZÁVADNÉ

Labyrint: Útěk (2014)

Film o náctiletých pro náctileté, bez pointy, bez jakéhokoliv message. Prostě jen na efekt.