Moje sestra vlkodlak (2000)

Roztomilé hororové Bčko. Není třeba v něm hledat nějakou hlubokou myšlenku, stačí vypnout mozek a jen se bavit. A je skutečně čím. Umělá krev stříká na všechny strany, mrtvol je jak hub po dešti a celou podívanou podtrhují Emily a Katharine na které se dobře kouká (hlavně na Emily). Líbí se mi nápad vykašlat se na legendy a prezentovat přeměnu ve vlkodlaka jako obyčejnou a poměrně logickou infekci, která se nedá zvrátit. Myslím že 4* jsou na místě.

Mocný vládce Oz (2013) odpad!

Kdyby raději někdo místo plýtvání peněz na tohle natočil dokument Mocný vládce OZZY. To by byli lépe využité peníze.

The Secret of Crickley Hall (2012) (seriál)

Ok, 5* uděleno, a teď chvilku vážně. Na pět hvězdiček to nemá. Zas tak dobrý film to není, ale já mu je prostě dát musím. Proč? Protože tam hraje nejtalentovanější dětská herečka současnosti, Maisie WIlliams. Pro její fanoušky (a to jsem přesně já) je povinnost tento film (a stejně tak hru o trůny a v tomto případě i přečíst knihu) vidět. Pokud bych to měl ohodnotit bez ní, tak 3*

Takoví normální Američané (2013) (seriál)

No, Tak tento seriál mě opravdu chytl. Je sice pravda, že si mohly dát tu práci a scény z Ruska nadabovat rusky, což je jedna z věcí která u mě seriál trošku sráží, ale co se dá dělat. Scénáře jsou bezva. Napětí od začátku do konce. Postavy: No, on je sice takový blbeček hloupoučký, ale ona táhne celý seriál nahoru. Agent F.B.I. jako soused je sice velmi průhledná zápletka, ale posloužila účelu. Prozatím 5* celkové hodnocení proběhne po skončení série.

Lincoln (2012) odpad!

Nikdy jsem si nemyslel, že někdo vymyslí větší blbost než je Abraham Lincoln: Lovec upírů. Vymyslí. Bohužel, je to tak. Film by klidně snesl ostříhat 30 minut záběrů na Lincolnovu rodinu a mohl se točit čistě kolem politiky. Pak by to možná šlo. Ale tohle? To už prosím nikdy.

Psí vojáci (2002)

A babičko kde máš tu bandu hloupých Teenagerů pobíhajících po lese? A babičko kde vzali MP-5ky? A babičko, proč ty vlci dostávají takovou čočku? A skutečně. Z typické bandy přihlouplých teenagerů se stala parta drsných výsadkářů kteří místo útěku pálí hlava nehlava. Plyšoví vlkové jsou neskutečně roztomilí, plytký britský humor přijde vhod ( přijdeme k nim domů, papáme z jejich talířků a spinkáme v jejich postýlkách...ještě aby nebyli nasraný), a bitvy s vlkodlaky vám dodají pocit že konečně někdo ví co dělá. Férovka v kuchyni (asi nejlepší moment celého filmu) byla úžasná a rozesmála mě tak jako už dlouho nic. A perličky nekončí ani u závěrečných titulků kde se, pokud budete pečlivě sledovat dočkáte dvou velice zajímavých bonusů. Celkově je u mě tohle jeden z nejlepších hororů poslední doby a jediné co bych mu vytkl je konec kde měla přežít jiná postava. A lidi, berte to jako komedii, ne jako horor, pak se pobavíte naprosto neskutečně.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012) odpad!

Tak tento film je jasným důkazem přirozeného výběru. "Hrdinové" tohoto hororu, jsou tak retardovaní a hloupí že si snad ani nic jiného než likvidaci nezaslouží. Myslím že tuto partu vidláků by taková Michone (kdo zná Walking Dead ví o kom mluvím) vymydlila sama a ještě by se u toho dobře pobavila. Opravdu jsem za celou dobu nepřišel na to proč se ti lidé tam chovají tak nelogicky. A to z tohoto filmu dělá jen další z milionu podobných blbostí. Pokud chcete kvalitní vybíjenou, podívejte se raději na Psí Vojáky, kteří jsou o několik tříd výše než tohle. Definitivně NE!