Doktoři z Počátků (2013) (seriál) odpad!

Další z dlouhé řady odpadů "televize" Nova. Tohle už je na žalobu za ublížení na zdraví všem divákům.

Transformers (2007) odpad!

Šel takhle jednou nejhorší režisér světa po ulici a šlápl do hov... tedy Shii LaBeofa. Šli dál a u větvíků si koupili plastového robota. Pak šli opět dál a aby jim nebylo smutno, přibrali do party první šlapku co našli na ulici. Dali hlavy dohromady a při pohledu na Bayovi předchozí filmy zjistili, že čím horší věc natočí, tím více lidem se to bude líbit. Vymysleli tedy ducha prostou vybíjenou lidé vs obří roboti. Aby to fungovalo, museli přibrat pár známých jmen. Jako prvního unesli a zdrogovali těžkého bouchače Joshe, kterého vycvičil sám James Caan, vzkřísili toho chlápka z Anakondy a nakonec si na zničení lidstva přizvali ještě agenta Smithe, který se ovšem tak styděl, že se ani neukázal na plátně a poslal místo sebe dalšího obřího robota. A tak vznikl tenhle obří průšvih, proti kterému je kopie od studia Asylum dílem hodným Oscara. Psal bych dál, ale jdu zvracet.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Na rozdíl od Transvestitů kteří jsou čistokrevný odpad, tohle umělecké veledílo si vysloužilo dvě hvězdičky. Proč? Protože místo donebevolajícího hňupa Shii a absolutně netalentované prostitutky Megan tu s bandou robotů bojuje ostřílená dvojice tvrdých gangsterů z Sons of Anarchy, protože obří roboti narušili obchod se zbraněmi. Že to nedává smysl? No a? Je to blockbuster, to přeci omlouvá všechno.

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

První série - 5* Druhá série - 4* Třetí série - 3* Čtvrtá série - 2* Pátá série - 1* a nebýt Felicie Day tak okamžitý odpad.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Napřed vám mozek vymyje Ulice v 18:30 a pak ho v 20:20 dorazí tahle "Věc" (omlouvám se, že takto znehodnocuji původní film, ale jiné označení by bylo na BAN). Doktoři z OVRZ vám totiž váš mozek úspěšně vyoperují, nebo alespoŇ trvale poškodí a jako příjemný bonus si s vámi povyprávějí o svých naprosto stupidních problémech které nikoho nezajímají. Další Novácký seriál s důchodcovskou základnou.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Úplný základ v elitním mozkovymývacím komandu seriálů Novy straší na obrazovkách již od roku 2005. Za tu dobu si vytvořil trvalou základnu důchodců kteří ho pravidelně sledují. Ale popravdě, kdo jiný ještě dnes kouká na TV Ho*na, tedy vlastně Nova?

Comeback (2008) (seriál)

Na tohle snad ani není možné koukat. Ne že by všechny vtipy byly vyloženě špatné, nicméně jsou to vtipy naprosto neoriginální které už každý slyšel mockrát a které se v českých komediích a sitcomech používají pořád a pořád dokola. Nicméně na produkci "televize" Nova je to extrémní nadprůměr který si 1* zaslouží už jen za to že to není další rodinný seriál z lékařského nebo jiného prostředí.

Univerzální uklízečka (2005)

Typicky černá britská komedie plná nekorektního humoru. Obsazení je na skvělé úrovni, Maggie Smith předvádí skvělý výkon a naprosto přebíjí jakékoli přiblblé ksichty Atkinsona, který se ale snaží dokázat že umí víc než se blbě tvářit. Není to nijak objevný film který by přinesl nějaký průlom, ovšem v rámci komedií se rozhodně jedná o nadprůměr.

Moje sestra vlkodlak 3 (2004)

A je to tu. V druhém díle se dovyčerpalo téma dílu prvního a tak někdo, aby vytřískal více peněz vymyslel, že se natočí prequel. To by sám o sobě nebyl takový průšvih. Z historie vlkodlaků se toho dalo vybrat dost, ale problém tohohle filmu je někde jinde. Na logiku se tu z vysoka kašle, každý pořád řeší nějaké morální dilema, postavy jednají naprosto iracionálně a celý film nějak skřípe. Dvě hvězdičky jsou tak akorát, každá za jednu z hlavních protagonistek. Bohužel, nějak ve filmu zapomněli zmínit už před začátkem natáčení vlkodlaci sežrali scénáristu, protože kvalitní scénář je přesně to, čeho se tomuto filmu nedostává.

Moje sestra vlkodlak 2 (2004)

Tohle pokračování je spíše takový dárek pro fanoušky prvního dílu. Je celkově temnější, více směřuje k psychologickému thrilleru a nechybí mu ani ověřené duo Emily/Katharine. Krve i mrtvol je oproti dílu prvnímu méně, což je možná způsobeno kratší délkou filmu. To ale na kvalitě neubírá, naopak, myslím že dvojka dokázala jedničku o jednu * překonat. Byla zábava sledovat Emily na psychiatrii v doprovodu malé sociopatky Ghost, která byla takovou třešničkou na dortu a několikrát se jí povedlo mě skvěle rozesmát hlavně díky rychlému přechodu od vážné konverzace k naprosto odlehčenému komediálnímu stylu (Dáme Beth-ann mince pro převozníka, aby se v klidu dostala na druhou stranu... škoda že to byla taková pí*a :-) ). Rozhodně stojí za sledování společně s prvním dílem.