Městečko Pines (2015) (seriál)

První série 4* Druhá série ODPAD

Jurský svět (2015)

Po druhém zhlédnutí zvyšuji na jednu hvězdičku. Ano, pořád trvám na tom, že ten film je naprosto debilní, nicméně na Bryce Dallas Howard se skvěle kouká i když hraje v něčem takovém. Takže jedna hvězdička za ní. Zbytek filmu je pořád stejně špatný jako když jsem ho viděl poprvé.

Vlasy (1979)

1* za scénu s odletem, zbytek jde naprosto proti mému myšlenkovému přesvědčení a nehodlám to tedy hodnotit kladně. A kdyby mi Berger skočil před auto, přejel bych ho, pak zařadil zpátečku a ujistil se, že už to nerozchodí.

Falling Skies (2011) (seriál)

První tři série - 5*. čtvrtá série ODPAD. Pátá série 1*.

Pták Ohnivák (1997) odpad!

Ha! Konečně jsem to našel! Pokaždé když vidím že tahle monstrózní sračka bude v televizi, začne mi téct pěna od huby, udělá se mi rudo před očima a mám chuť někoho utlouct scénářem (ahoj SYFY). Obludná nechutnost která neměla nikdy vzniknout

O myších a lidech (1992)

Jo, tak tohle je přesně ten způsob jak vytvářet adaptace. Doslovný přepis dialogů z knihy, herci zvolení tak aby odpovídali knižním postavám, a příběh přesně odpovídající knize. Žádné přiblblé scénáristické invence, jaku u D&D. Tady by se ti dva ňoumové mohli ledacos přiučit.

Templář (2011)

Když jsem slyšel hlášku "Televize nova uvádí Ajronklet, ocelová kláda" tak jsem neodolal a na film se podíval. A popravdě to nebylo ani tak zlé jak jsem očekával. Z historického hlediska celkem kravina, ale zase velice zábavná kravina. A s Vladimírem Kulichem

Kurýr (2012) (seriál) odpad!

Poté co dva filmy vytřískali z jedničky všechno co šlo, přichází jeden z nejhorších seriálů na motivy dost špatné filmové série. Zločin a komerční odpad.

Kurýr 3 (2008) odpad!

Po odpadové dvojce přichází ještě horší trojka. Jako by ještě bylo kam klesnout. Počkat, ono je kam klesnout. K seriálu!

Kurýr 2 (2005) odpad!

Co se stane když se snažíte natočit slabší pokračování už tak dost slabé jedničky? Odpad, co jiného.