Frontier: V kůži nepřítele (2016) (seriál)

Hodně zmatený scénář. Děj se neustale mění až nesmyslně. Za mě hodně jesnoduchý serial oblečený do kralovskeho šatu.

Polar (2019) odpad!

Evropské filmy na rozdíl od těch amerických jsou podle mě spíš takové syrové bez zbytečné komerce. Takže tady bych to viděl na větší působení němců. Jenže se to ale vůbec nepovedlo a parta úchylne vražedné jednotky v čele s bizardnim Eltonem Johnem je toho důkazem. Hloupý scénář a hloupé postavy.

Noční útok (2018)

Přejetí autem a zmrtvých vstání už bylo na mě moc.pokus o hrdinskou marku roku nevyšel.

Francouzská revoluce (2020) (seriál)

Nejsem fanouškem zombie, ale tenhle odlehčený formát mě dostal. Hudba doprovázející jednotlivé díly je úžasná. Neprofláknutí herci, nechutný záporák a tak trochu jiné pojetí děje je dobré.

Úhoři mají nabito (2019)

Proč ne? Nápad je to dobrý a zpracování je víc než uspokojivý.

Suprhrdina (2008) odpad!

pro tenhle výtvor nemám slov. tohle je zatím ten největší kanál v oboru komedie co jsem viděl.

Zmizelá (2012)

ze slibneho začátku se vyklubalo podprůměrné dílo, plné nesmyslných scén a záběrů.

Krvavá nevěsta (2019) odpad!

no nestačím se divit co vše se dá vymyslet.

Špióni v převleku (2019)

úsměvné leč ne moc vhodné pro děti. na mě dost střílení a násilí, což pro děti není moc dobré.

Princezna a půl království (2019) (TV film)

pohádka na svém místě. po delší době konečně pohádka která má děj i zdárný konec.